image1 1

Можливості в рамках напряму КА1: Академічна мобільність відкриті для студентів, випускників, викладачів та працівників університетів для навчання за обміном, отримання диплома магістра, проходження практики; викладання, підвищення кваліфікації, стажування тощо. 

ЛИФЛЕТ щодо індивідуальних можливостей у сфері вищої освіти Програми Еразмус+ - завантажити

Мобільність може бути:

  • ПРОГРАМИ ОБМІНУ (Міжнародна кредитна мобільність) - для короткострокового навчання, практику; викладання, підвищення кваліфікацій, стажування; 
  • МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ (Спільні магістерські програми Erasmus Mundus Joint Master Degrees) - для навчання та викладання в магістратурі.

Знайдіть інші стипендії для навчання в Європі


DdeZ1wfV4AAk2F2ЩО ЦЕ?

Короткострокові програми мобільності за обміном на навчання (на період 3-12 міс) для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; на практику (2-12 міс).
а також короткострокові стажування/викладання/ підвищення кваліфікації (на період від 5 днів до 2 міс) для викладачів та адміністративного персоналу закладів вищої освіти.

Детальніше...

master degree 787945663ЩО ЦЕ?

Конкурси стипендій Магістерських Програм Erasmus Mundus Joint Master Degrees на отримання повної вищої освіти в Європі на рівні магістра .

Магістерські програми передбачають отримання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus.

Детальніше...

ЩО ЦЕ?Waza to Kokoro Lecture 082617 image 011

Викладання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus (Erasmus Mundus Joint Master Degrees) протягом 3-ох міс. в університетах-партнерах обраної магістерської програми країн-членів Програми Еразмус+.

Детальніше...