image1 1

Можливості в рамках напряму КА1: Академічна мобільність відкриті для студентів, випускників, викладачів та співробітників університетів для навчання, стажування, викладання, підвищення кваліфікації тощо.

Мобільність може бути:

  • ПРОГРАМИ ОБМІНУ (Міжнародна кредитна мобільність) - для навчання, практику, викладання, підвищення кваліфікацій; 
  • МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ (Спільні магістерські програми Erasmus Mundus Joint Master Degrees) - для навчання та викладання.


DdeZ1wfV4AAk2F2ЩО ЦЕ?

Короткострокові програми мобільності за обміном на навчання (на період 3-12 міс) для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; на стажування-практику (2-12 міс).
а також короткострокові стажування/викладання/ підвищення кваліфікації (на період від 5 днів до 2 міс) для викладачів та адміністративного персоналу закладів вищої освіти.

Детальніше...

master degree 787945663ЩО ЦЕ?

Конкурси стипендій Магістерських Програм Erasmus Mundus Joint Master Degrees на отримання повної вищої освіти в Європі на рівні магістра .

Магістерські програми передбачають отримання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus.

Детальніше...

ЩО ЦЕ?Waza to Kokoro Lecture 082617 image 011

Викладання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus (Erasmus Mundus Joint Master Degrees) протягом 3-ох міс. в університетах-партнерах обраної магістерської програми країн-членів Програми Еразмус+.

Детальніше...