languages erasmusАкадемічна мобільність за Програмою Еразмус+ має на меті сприяти міжнародній мобільності студентів, викладачів та працівників закладів вищої освіти. Роль закладів вищої освіти у цьому процесі – організувати такі індивідуальні можливості, взявши участь у конкурсах Програми Еразмус+ за напрямом КА1: Академічна мобільність. 

Участь у таких конкурсах дає можливість закладам вдосконалити навички управління міжнародними проектами, покращити організаційний потенціал, відкрити нові горизонти для інтернаціоналізації вищої освіти як на організаційному, так і на індивідуальному рівнях для свого закладу та студентів, викладачів і працівників, модернізувати освітні програми, запровадити нові методики викладання і навчання, запровадити дисципліни англійською та іншими іноземними мовами, вдосконалити управління закладом задля покращення якості вищої освіти та активізації співпраці з партнерами з усього світу.

Для закладів з України як країни-партнера* Програми ЄC Еразмус+ відкриті можливості співпраці з закладами вищої освіти країн-членів** Програми щодо організації навчальної (академічної) мобільності: МІЖНАРОДНА КРЕДИТНА МОБІЛЬНІСТЬ (International Credit Mobility) або СПІЛЬНІ МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ (Erasmus Mundus Joint Master Degree).

teams blogДля чого? 

Можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної кредитної мобільності. Студенти-учасники кредитної мобільності Еразмус+ обов'язково повертаються в Україну і отримують диплом українського закладу вищої освіти, а у Додатку до диплома будуть вказані курси, які вони вивчали у Європі.

Планується, що впродовж 2015-2020 рр. Програмою Еразмус+ буде надано фінансування для реалізації 135 тис. грантів з міжнародної кредитної мобільності.

 

Детальніше...

get an mba degree quick

Співпраця закладів вищої освіти країн-членів Програми (Programme Countries*) для участі в конкурсі відбору кращих Спільних магістерських програм у партнерстві з іншими закладами країн світу (країн-партнерів Програми - Partner Countries**) можлива на основі існуючого потенціалу в закладах для викладання, навчання, проведення практики, стажування у рамках Спільних магістерських програм. Деталі такого партнерства прописуються в Партнерській угоді. Брати участь можуть заклади, що пропонують (спільні) магістерські програми, відповідні окремі курси або мають складові для викладання такої програми (базу для практики тощо). Це означає, що заклади-партнери вже розробили та викладають інноваційні спільні програми в своєму закладі, які готують конкурентних фахівців для глобального ринку праці.

Детальніше...

KA 1 2019ЯК ПІДГОТУВАТИ ПРОЕКТИ З МІЖНАРОДНОЇ КРЕДИТНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОГРАМ ОБМІНУ ЕРАЗМУС+

КРОК 1: Розпочинайте підготовку вже зараз і визначитись із партнерським закладом вищої освіти

Вимоги до партнерства для проектів Е+ ІСМ (КА1): один заклад вищої освіти з країни-члена Програми Еразмус+ (Programme Countries) та один заклад вищої освіти України як країни-партнера Програми Еразмус+ (Partner Countries), а також додатково, усі інші організації для організації студентської практики. Аплікантами та координаторами проектів ІСМ виступають європейські університети з країн-членів Програми Еразмус+. Європейські університети повинні бути підписантами Хартії Еразмус (список станом на 11 грудня 2018 р.).

Детальніше...