Університети чи інші організації можуть увійти до консорціуму країн-членів програми Еразмус+, що має на меті поширення інновацій в інших університетах  в рамках стратегічного партнерства. Ці ініціативи серед іншого: створюють нові, інноваційні та мультидисциплінарні підходи до викладання та навчання з широким колом учасників, покращують обмін знаннями, їх потік і створення.

Детальних опис в Керівництві до програми (ст. 120) і на сайтах відповідних Національних агенств ЕРАЗМУС+ країн-членів програми. Цей напрям є децентралізованим.

Такі конкурси покривають різні галузі:

Вищої освіти, VET, шкільну освіту та освіту дорослих - термін подання 29 березня 2017р. (12.00 за Брюссельським часом) - завершено.

У галузі МОЛОДІ: 2 лютого (початок проектів 1.06.2017, 30.09.2017) - завершено, 26 квітня (початок проектів 01.09.2017, 31.01.2018) - завершено; 4 жовтня (початок проектів 01.02.2018, 31.05.2018) - (12.00 за Брюссельським часом).

Навчальні заклади та інші організації, відповідно до галузі, з країн-членів програми Еразмус+* зможуть подати заявку на управління Стратегічними партнерствами на конкурси програми Еразмус+. Заклади з Україні можуть бути партнерами.

Запрошуємо звернутись до ваших партнерів університетів чи інших організацій у відповідній галузі в країні-члені програми і долучитись до таких ініціатив.

Важливо! Звертаємо увагу, що вищі навчальні заклади з інших країн по всьому світові можуть бути партнерами у консорціумі у випадку детального обґрунтування унікальності існуючого потенціалу та досвіду закладу та додаткової вартості до виконання завдань проекту, якщо таке обгрунтування буде невагоме весь проект не буде профінансовано, тому необхідно підходити дуже виважено.

Детальну інформацію щодо правил участі, критеріїв оцінювання заявок, аплікаційних документів тощо, можна знайти в опублікованому Керівнитво до програми (Programme Guide) http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/discover/guide/index_en.htm

Заявки на курси подають інституції тільки з країн-членів програми* до відповідно свого Національного агенства Еразмус+: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/national-agencies/index_en.htm

Важливо, щоб партнери з країн-членів програми звернулись до відповідного агенства для уточнення деталей, часто інформація на сайті національних агентств національною мовою.

Інструкції щодо заповнення e-forms та інші корисні поради для напрямів, що координують Національні агентства Еразмус+: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/discover/guide/documents/eform-technical-guide_en.pdf

Для прикладу запрошуємо ознайомитись з документацією Конкурсу англійською мовою на сайті Національного агенства Великої Британії: https://www.erasmusplus.org.uk/apply-for-higher-education-partnership-funding#howtoapply

Детальна інформація щодо напряму: Стратегічні партнерства - http://ec.europa.eu/education/opportunities/higher-education/institutions_en.htm