Назва заходу: "Розвиток підприємницьких навичок: новий виклик для університетів"
Дата проведення: 19-20 квітня 2018 р. 
Місце проведення: Університет Монпельє, Франція

Учасники з України :

1. Ірина Золотарьова, професор кафедри інформаційних систем Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, член команди національних експертів з реформування сфері вищої освіти
2. Ірина Сікорська, директор відділу міжнародних зв'язків, Донецький державний університет управління, м. Маріуполь , член команди національних експертів з реформування сфері вищої освіти

Програма і матеріали: http://supporthere.org/montpellier_2018 

Детальніше...

7 лютого 2018 р. у м. Києві відбулися збори учасників Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, започаткованою Британською Радою в Україні за підтримки Фундації Лідерства (Великобританія). Організатори заходу – Британська Рада в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України за участю представників Національних експертів з реформування вищої освіти Програми Еразмус+ та Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Детальніше...

18 січня 2018 р. (попередні заходи відбулися 10 листопада та 8 грудня 2017 р.,) в Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти було проведено засідання робочої групи з обговорення концепції комплексного проекту щодо змін до Закону України «Про вищу освіту», а також питання управління закладом вищої освіти.

Детальніше...

Щорічна конференція національних експертів з реформування вищої освіти «EU and its Neighbours: Higher Education Policy and Cooperation» (ЄС та його сусіди: політика та співпраця у вищій освіті).
Термін проведення: 11-12 грудня 2017 р.
Місце проведення: м. Брюссель, Бельгія.
Учасники заходу: Еразмус+ експерти з реформування вищої освіти країн-партнерів, сусідніх з ЄС, представники національних Еразмус+ офісів, експерти з країн ЄС та країн-партнерів, представники Асоціації Європейських університетів (EUA, EuropeanUniversityAssociation), Виконавчого агентства з питань освіти, культури та аудіовізуальних засобів (EACEA, The Education, Audiovisual and Culture Executive Agency).

Детальніше...

В рамках Академічного Клубу Лідерства, Національна команда експертів з реформування вищої освіти (HERE team) 6 грудня 2017 р. провели семінар з питань якості вищої освіти.
За результатами участі в міжнародних заходах Національні експерти презентували останні тенденції щодо забезпечення якості ВО в Європейському просторі вищої освіти (EHEA).

Захід було проведено в Інституті вищої освіти НАПН України за участі більше 40 представників закладів вищої освіти та наукових установ. 

Детальніше...

Назва заходу: 12-й Європейський форум із забезпечення якості «Відповідальне забезпечення якості: спрямованість на вплив» (12th European Quality Assurance Forum "Responsible QA: committing to impact")
Термін проведення: 23-25 листопада 2017 р.
Місце проведення: Університет Латвії, м. Рига, Латвія.
Учасники заходу: ректори та віце-ректори, відповідальні за забезпечення якості, посадові особи з питань забезпечення якості у закладах вищої освіти, студенти, співробітники агентств з питань якості та дослідники, що працюють у сфері вищої освіти або у сфері забезпечення якості, представники Європейської асоціації університетів (EUA), Європейської асоціації забезпечення якості вищої освіти (ENQA), Європейської асоціації закладів вищої освіти (EURASHE) та Європейського союзу студентів (ESU).

Детальніше...

7 листопада 2017 р. в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Болонський процес: врядування у системі вищої освіти в контексті забезпечення якості».

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут вищої освіти НАПН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Британська Рада в Україні.

Матеріали конференції доступні за посиланням: http://ihed.org.ua/ua/resursy/konferentsiia.html
Матеріали Національної команди експертів з реформування вищої освіти

Детальніше...