Waza to Kokoro Lecture 082617 image 011МЕРЕЖІ Жан Моне
сприяють створенню і розвитку консорціуму міжнародних гравців (ЗВО, Центри досконалості, кафедри, дослідницькі команди (колективи), окремі експерти тощо) у галузі європейських студій. Вони збирають інформацію, обмінюються практиками, накопичують знання та пропагують євроінтеграційні процесі по всьому світові. Заходи цього напряму також можуть бути спрямовані на підтримку чи посилення вже існуючих мереж, що підтримують певні види діяльності, приміром, сприяють залученню молодих дослідників до вивчення тем, пов’язаних з ЄС.

Проекти цього типу базуватимуться на одиночних / односторонніх заявках та зосереджуватимуться на діяльності, яку неможливо успішно виконати на національному рівні; вони вимагають участі принаймні трьох партнерських організацій (включаючи організацію-заявника) з трьох різних країн. Вони мають на меті виконання проектів, що мають багатонаціональний, а не національний вимір.

Що фінансується?

Детальніше...


491949139 640x640ПРОЕКТИ Жан Моне
підтримують інновації, обмін знаннями (взаємозбагачення його учасників) та поширення європейського контенту. Ці проекти ґрунтуватимуться на односторонніх заявках – хоча до пропонованої діяльності можуть бути залучені інші партнери.
Проекти типу «Інновації» зосереджуватимуться на нових підходах, методологіях викладання європейських студій з метою підвищення їх привабливості, адаптації до потреб різноманітних цільових груп (наприклад, проекти з вивчення ЄС у школі);
Проекти типу «Взаємозбагачення» стимулюватимуть полеміку та осмислення питань Європейського Союзу та поглиблюватимуть знання про ЄС і його процеси. Ці проекти призначені збільшувати знання про ЄС у конкретних контекстах;
Проекти типу «Поширення змісту» переважно торкатимуться поширення інформації.

Що фінансується?

Детальніше...