TeamworkВітання командам закладів вищої освіти України від Національного Еразмус+ офісу в Україні з перемогою у потужному конкурсі з високою конкуренцією з колегами з усього світу! Бажаємо щоб ці проекти мали вагомий вплив на розвиток університету, його інтернаціоналізації, зростання його конкурентоспроможності та популяризації Європейських студій в Україні!

Для успішної реалізації проектів пропонуємо наступні РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Детальніше...


photo 1525332193053 dee9e7348624Проекти співпраці міжнародної технічної допомоги ЄС Еразмус+ запроваджуються відповідно до Грантової і Партнерської Угод з додатками і інструкціями ЕАСЕА у відповідності до чинного національного законодавства.

Діючі проекти Європейського Союзу Програми Еразмус+ (проекти КА2 і Напряму Жан Моне) за участю партнерів з України необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ проект в Секретаріаті Кабінету Міністрів України та отримати Реєстраційну картку проекту. Відеопрезентація щодо реєстрації проєктів в Секретаріаті Кабінету Міністрів України (за посиланням тут).

Детальніше...

thumb user 1570343 2017 06 16 09 43 18Нагадуємо проектним командам Erasmus+ CBHE, Jean Monnet, Strategic Partnerships, про необхідність обов'язково зареєструвати проект в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, але незалежно від того зареєстровано вже проект чи ні, потрібно подавати ЗВІТ.

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги (Постанова КМУ від від 15.02.2002 №153) та з метою забезпечення поточного моніторингу реципієнти проектів міжнародної технічної допомоги мають подавати до Міністерства освіти і науки України один раз на півроку картку піврічного моніторингу проекту, складену за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку (завантажити).

КАТКИ МОНІТОРИНГУ ПОДАЮТЬСЯ З ПОЧАТКУ ДІЇ ПРОЕКТУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, КОЛИ ПРОЕКТ БУВ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ, ЧИ НЕ БУВ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ. ПОДАЄТЬСЯ ОДНА КАРТКА ВІД ПРОЕКТУ, ЗАЗВИЧАЙ КООРДИНАТОРОМ ПРОЕКТУ В УКРАЇНІ, ДЕ ПРОПИСУЮТЬСЯ ЗАХОДИ ВСІХ РЕЦИПІЄНТІВ.

Лист МОН України щодо подання картки моніторингу проєктів - за посиланням тут.

Детальніше...