image1 1

Можливості в рамках напряму КА1: Академічна мобільність відкриті для студентів, випускників, викладачів та працівників університетів для навчання за обміном, отримання диплома магістра, проходження практики; викладання, підвищення кваліфікації, стажування тощо. 

ЛИФЛЕТ щодо індивідуальних можливостей у сфері вищої освіти Програми Еразмус+ - завантажити

Мобільність може бути:

  • ПРОГРАМИ ОБМІНУ (Міжнародна мобільність) - для короткострокового навчання, практику; викладання, підвищення кваліфікацій, стажування; 
  • МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ (Спільні магістерські програми Erasmus Mundus Joint Master Degrees) - для навчання або викладання в магістратурі.

Вся інформація про COVID-19 в Україні: офіційні портали Cabinet of Ministers of Ukraine (here), Ministry of Health of Ukraine (here) and Ministry of Education and Science of Ukraine (here).

Знайдіть інші стипендії для навчання в Європі

Детально про участь України в Програмі ЄС Еразмус+: можливості за всіма напрямами, опис, статистика, приклади проєктів з гіперпосиланням тощо (2014-2020 рр. англ. та укр. мовами) 

БАЗА ПРОЄКТІВ УКРАЇНИ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ ЗА 2014-2020 РР. - Міжнародна мобільність, Спільні магістерські програми, Розвиток потенціалу вищої освіти, Стратегічні партнерства, Жан Моне, а також список університетів і інших організацій з України - реципієнтів-виконавців проєктів з контактами. Файл у форматі ХL з можливістю пошуку за різними категоріями, 8 сторінок за напрямами, англійською і українською мовами, постійно оновлюється (виконавці С.Шитікова, В. Ткаченко, П.Крайнік)


DdeZ1wfV4AAk2F2ЩО ЦЕ?

Короткострокові програми мобільності за обміном на навчання (на період 3-12 міс) для українських бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; на практику (2-12 міс).
а також короткострокові стажування/викладання/ підвищення кваліфікації (на період від 5 днів до 2 міс) для викладачів та адміністративного персоналу закладів вищої освіти.

Детальніше...

master degree 787945663ЩО ЦЕ?

Конкурси стипендій Магістерських Програм Erasmus Mundus Joint Master Degrees на отримання повної вищої освіти в Європі на рівні магістра.

Магістерські програми передбачають отримання стипендії повного забезпечення (навчання, кошти на перебування, підручники, бібліотека, трансфер, проживання, страхування тощо) для навчання на Спільних магістерських програмах Erasmus Mundus.

Детальніше...

page 1ЩО ЦЕ?

Erasmus Student Network (ESN) – одна з найбільших міжнародних асоціацій студентів в Європі, що офіційно зареєстрована в 1990 р. для підтримки студентських обмінів. Мережа налічує більше 1 000 закладів вищої освіти з 42 країн. Мережа об’єднує 15 000 активних студентів (40 000 разом із учасниками Buddy-програми), які надають підтримку майже 350 000 міжнародним студентам щорічно.

Детальніше...

Шановні студенти, аспіранти, випускники, молодь та молодіжні працівники! Ці ресурси можуть стати у нагоді саме для Вас!