languages erasmusАкадемічна мобільність за Програмою Еразмус+ має на меті сприяти міжнародній мобільності студентів, викладачів та працівників закладів вищої освіти. Роль закладів вищої освіти у цьому процесі – організувати такі індивідуальні можливості, взявши участь у конкурсах Програми Еразмус+ за напрямом КА1: Академічна мобільність. 

Участь у таких конкурсах дає можливість закладам вдосконалити навички управління міжнародними проектами, покращити організаційний потенціал, відкрити нові горизонти для інтернаціоналізації вищої освіти як на організаційному, так і на індивідуальному рівнях для свого закладу та студентів, викладачів і працівників, модернізувати освітні програми, запровадити нові методики викладання і навчання, запровадити дисципліни англійською та іншими іноземними мовами, вдосконалити управління закладом задля покращення якості вищої освіти та активізації співпраці з партнерами з усього світу.

Для закладів з України як країни-партнера* Програми ЄC Еразмус+ відкриті можливості співпраці з закладами вищої освіти країн-членів** Програми щодо організації навчальної (академічної) мобільності: МІЖНАРОДНА МОБІЛЬНІСТЬ (International Credit Mobility) або СПІЛЬНІ МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ (Erasmus Mundus Joint Master Degree).

Керівництво до Програми ERASMUS+ всі версії: англійською мовою та Керівництво до програми переклад українською мовою (1 версія 2020 р.)

All info about COVID-19 in Ukraine: official portal of the Cabinet of Ministers of Ukraine (here), Ministry of Health of Ukraine (here) and Ministry of Education and Science of Ukraine (here).

Детально про участь України в Програмі ЄС Еразмус+: можливості за всіма напрямами, опис, статистика, приклади проєктів з гіперпосиланням тощо (2014-2020 рр. англ. та укр. мовами) 

БАЗА ПРОЄКТІВ УКРАЇНИ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ ЗА 2014-2020 РР. - Міжнародна мобільність, Спільні магістерські програми, Розвиток потенціалу вищої освіти, Стратегічні партнерства, Жан Моне, а також список університетів і інших організацій з України - реципієнтів-виконавців проєктів з контактами. Файл у форматі ХL з можливістю пошуку за різними категоріями, 8 сторінок за напрямами, англійською і українською мовами, постійно оновлюється (виконавці С.Шитікова, В. Ткаченко, П.Крайнік)

teams blogДля чого? 

Можливості для співпраці з європейськими університетами задля організації взаємного обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом за проектами з міжнародної академічної мобільності. Студенти-учасники кредитної мобільності Еразмус+ обов'язково повертаються в Україну і отримують диплом українського закладу вищої освіти, а у Додатку до диплома будуть вказані курси, які вони вивчали у Європі.

Детальніше...

get an mba degree quick

Співпраця закладів вищої освіти країн-членів Програми (Programme Countries*) для участі в конкурсі відбору кращих Спільних магістерських програм у партнерстві з іншими закладами країн світу (країн-партнерів Програми - Partner Countries**) можлива на основі існуючого потенціалу в закладах для викладання, навчання, проведення практики, стажування у рамках Спільних магістерських програм. Деталі такого партнерства прописуються в Партнерській угоді. Брати участь можуть заклади, що пропонують (спільні) магістерські програми, відповідні окремі курси або мають складові для викладання такої програми (базу для практики тощо). Це означає, що заклади-партнери вже розробили та викладають інноваційні спільні програми в своєму закладі, які готують конкурентних фахівців для глобального ринку праці.

Детальніше...