Negotiation Alliances

Конкурси нового етапу Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. оголошено!

Детальніше про нові можливості Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр. - за посиланням.

Оновлене Керівництво до Програми Еразмус+ (Programme Guide) - за посиланням.

Конкурсна програма на 2021 р. (Call for proposals 2021) - за посиланням

Коротко про нові конкурси за участі країн-партнерів - Partner Countries, зокрема України - за посиланням тут

Звертаємо увагу, що в межах нового етапу цей напрям змінив назву на Cooperation Partnerships - Alliances for Innovations.

Сторінка оновлюється

 

2014-2020 рр.

АЛЬЯНСИ ЗНАНЬ спрямовані на зміцнення інноваційного потенціалу Європи та на заохочення інноваційної діяльності у сфері вищої освіти, бізнесу та більш широкого соціально-економічного середовища, які налаштовані досягти одну або декілька цілей.

 

ЦІЛІ ПРОЕКТІВ:

  • розробити нові, інноваційні та міждисциплінарні підходи до викладання і навчання;
  • стимулювати підприємництво і підприємницькі навички працівників закладів вищої освіти та підприємств;
  • сприяти обміну, розповсюдженню і спільному створенню знань.

 

ЩО ТАКЕ АЛЬЯНС ЗНАНЬ?

Альянси знань – транснаціональні, структуровані та орієнтовані на результат проекти, засновані, зокрема, між вищою освітою і бізнесом. Альянси знань відкриті для будь-якої дисципліни, галузі та міжгалузевого співробітництва. Партнери розділяють спільні цілі і працюють разом для досягнення взаємовигідних результатів. Очікувані результати є чітко визначеними, реалістичними і стосуються аспектів, визначених в аналізі потреб. Альянси знань призначені для коротко- і довгострокового впливу на широке коло зацікавлених сторін, що беруть участь у проекті, на індивідуальному, організаційному та системному рівні. Як правило, альянси знань орієнтовані на співпрацю між організаціями, створеними у країнах-членах програми. Проте, організації з країн-партнерів можуть бути залучені в Альянс знань в якості партнерів (не заявників), якщо їх участь приносить істотну додану вартість для проекту.

 

ЯКІ ЗАХОДИ ПІДТРИМУЮТЬСЯ? Альянси знань здійснюють послідовний і повний набір взаємозвʼязаних гнучких видів діяльності, які адаптовані до різних поточних і майбутніх контекстів і розвитків по всій Європі.

Приклади діяльності альянсів:
Активна підтримка інновацій у сфері вищої освіти, бізнесу і в більш широкому соціально-економічному середовищі:
-спільна розробка та впровадження нових методів навчання (як то нової міждисциплінарної навчальної програми, орієнтованого на здобувача знань і на вирішення реальних проблем викладання та навчання);
-організація тривалих освітніх програм та заходи з та в межах компаній;
-спільна розробка рішень для складних питань, технологічних та процесних інновацій (студенти, професори та практики разом).

Розвиток підприємницького складу розуму і навичок:
-створення схеми здобуття трансверсальних навичок і застосування в системі вищої освіти програм, розроблених у співпраці з підприємствами, та спрямованих на підвищення працевлаштування, творчості і нові професійні напрямки;
-введення вивчення підприємництва в будь-якій дисципліні, щоб забезпечити студентів, дослідників, науковий та науково-педагогічний персонал знаннями, навичками і мотивацією до участі у підприємницькій діяльності;
-відкриття нових можливостей для навчання через практичне застосування підприємницьких навичок, що може включати в себе і/або призведе до комерціалізації нових послуг, продуктів і прототипів, до створення стартапів та інших.

Стимулювання розповсюдження і обміну знаннями між закладами вищої освіти і підприємствами:
-дослідження сфер, повʼязаних із діяльністю на підприємствах, які внесені до програми, визнаються і кредитуються;
-набори до пробних та тестових новаторських заходів;
-обмін студентами, дослідниками, викладачами та працівниками компанії протягом обмеженого періоду;
-залучення працівників компанії до викладання та наукових досліджень.

ТИП УЧАСТІ УКРАЇНИ: як партнер (аплікантом може бути тільки організація з Європи).

ОСОБЛИВІСТЬ: заклади вищої освіти та інші організації з різних країн світу можуть бути партнерами у консорціумі у випадку детального обґрунтування унікальності існуючого потенціалу та досвіду закладу та додаткової вартості до виконання завдань проекту, якщо таке обгрунтування буде невагоме весь проект не буде профінансовано, тому необхідно підходити дуже виважено.
Відкриті для участі академічних та неакадемічних партнерів.

ТРИВАЛІСТЬ ПРОЕКТУ: 24 або 36 міс.

Максимальний розмір гранту: 700 000 євро (2 р.) - 1 000 000 євро (3 р.)

ВИМОГИ ДО ПАРТНЕРСТВА: мінімум 6 партнерських організацій із 3-х різних країн-членів програми (мін. 2 ЗВО та 2 підприємства) плюс з країн-партнерів у разі наявності унікального досвіду для кращої реалізації завдань проекту.
Конкурси оголошуються в жовтні та завершуються в березні.

КОНКУРСИ ПРОЕКТІВ Альянси знань у сфері вищої освіти, професійно-технічної освіти та освіти дорослих оголошуються щорічно в жовтні. Нові конкурси будуть оголошуватись вже в Програмі Еразмус+ 2021-2027 рр.

ВСЕ ПРО МОЖЛИВОСТІ Erasmus+ Альянсів знань на сайті Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель).

 

КЕРІВНИЦТВО ДО ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ (ERASMUS+ PROGRAMME GUIDE)англійською мовою та  Керівництво до програми переклад українською мовою (1 версія 2020 р.)

Переклад та матеріали підготовлено в рамках проекту ЄС "Національний Еразмус+ офіс в Україні" для безкоштовного розповсюдження і використання, посилання на джерело є обов'язковим (виконавець С.Шитікова)