HERE pic24 червня 2021 р. узято участь у слуханнях у Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Володимир Луговий виступив із доповіддю на тему: «Перший рік грантового фінансування Національним фондом досліджень України: проблеми і перспективи».

Детальніше...

HERE pic15 червня 2021 р. відбувся вебінар «PhD — 01 Освіта/Педагогіка. Виклики та перспективи».

Наступні питання були висвітлені під час заходу: досвід підготовки докторів філософії за спеціальністю 011; створення разових рад із педагогічних спеціальностей: виклики і рішення; формування напрямів наукових досліджень аспірантів з педагогічних спеціальностей; новий Порядок присудження; досвід акредитацій PhD з 01 галузі: складні кейси.

Детальніше...

sphere28-29 травня 2021 р. відбувся Перший віртуальний навчальний візит “Universities and the employability agenda: Strategies, student support and industry partnership”.

Члени Національної команди експертів Марина Мруга та Володимир Бахрушин узяли участь у заході.

Детальніше...

IMG 20210528 09570501128 травня 2021 р. у Запорізькому національному університеті пройшла міжнародна конференція «Європейські цінності в українській освіті. Виклики і перспективи».

Керівник Секретаріату НАЗЯВО Михайло Винницький взяв участь у пленарному засіданні «Ціннісні виміри української освіти» із виступом про запровадження в Україні ступеня доктора філософії (PhD) європейського зразка.

Детальніше...

visual 27.0527 травня 2021 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні провели он-лайн семінар «Підходи та інструменти гармонізації освіти та ринку праці» в межах серії вебінарів від Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team) Програми ЄС Еразмус+. Спікером заходу виступив Юрій РАШКЕВИЧ, Член Національного агентства кваліфікацій; Національний експерт з реформування вищої освіти (HERE team) Програми Еразмус+; професор Національного університету «Львівська політехніка»; заступник Міністра освіти і науки України (з вищої освіти та європейської інтеграції) (2017-2019 рр.).

Детальніше...

HERE pic14 травня 2021 р. організовано та проведено зустріч-нараду Національної команди експертів з реформування вищої освіти.

Під час заходу було обговорено Стратегію розвитку вищої освіти; пропозиції щодо акредитації для Нацагентства та проєкт Положення про акредитацію (громадське обговорення до 20.05.2021).

ac 21 events force banner 0111-13 травня 2021 р. відбулась щорічна конференція “Quality: Resilience, Innovation And Enhancement”, яку традиційно організує Британське агентство із забезпечення якості (QAA) у форматі он-лайн.

У конференції узяв участь керівник Секретаріату НАЗЯВО Михайло Винницький.

Детальніше...