youth erasmus

ERASMUS+ – це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти міжнародної співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту на період з 2014 по 2020 року.

МОЖЛИВОСТІ ERASMUS+ У СФЕРІ “МОЛОДЬ”:

КА1: МОБІЛЬНІСТЬ МОЛОДІ ТА МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ: молодіжні обміни, волонтерські проекти та професійний розвиток молодіжних працівників;

КА2: ПРОЕКТИ СПІВПРАЦІ (Стратегічні партнерства): співпраця між організаціями у сфері інновацій та обміну успішними практиками;

КА3: ПІДТРИМКА РЕФОРМ (Діалог молоді): зустрічі між молодими людьми та тими, хто приймають рішення у сфері молодіжної політики.

Детальніше...

KA 1. Мобільність для Молоді
Еразмус+ фінансує мобільність для підтримки молоді та молодіжних працівників через міжнародну неформальну освіту – Європейська волонтерська служба, обміни та політичні дебати. Україна бере участь у таких конкурсах дуже активно і вже 11600 молоді та молодіжних працівників отримали фінансування для обміну досвідом з колегами з Європи. 153 волонтерських (КА125) та 2918 проектів мобільності молоді (КА105) отримали фінансування в 2015-2020 рр.

Детальніше...