youth erasmus

ERASMUS+ – це програма Європейського Союзу, що підтримує проєкти міжнародної співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту на період з 2014 по 2020 року.

МОЖЛИВОСТІ ERASMUS+ У СФЕРІ “МОЛОДЬ”:

КА1: МОБІЛЬНІСТЬ МОЛОДІ ТА МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ: молодіжні обміни, волонтерські проекти та професійний розвиток молодіжних працівників;

КА2: ПРОЄКТИ СПІВПРАЦІ (Стратегічні партнерства): співпраця між організаціями у сфері інновацій та обміну успішними практиками;

КА3: ПІДТРИМКА РЕФОРМ (Діалог молоді): зустрічі між молодими людьми та тими, хто приймають рішення у сфері молодіжної політики.

Детальніше...

KA 1. Мобільність для Молоді

2015-2020 рр. Еразмус+ фінансує мобільність для підтримки молоді, молодіжних лідерів і молодіжних працівників через міжнародну неформальну освіту – Європейський корпус солідарності, Європейська волонтерська служба, обміни тощо. Україна бере участь у таких конкурсах дуже активно і вже понад 17 293 представника молоді та молодіжних працівників отримали фінансування для обміну досвідом з колегами з Європи. За участі партнерів з України діють 153 волонтерських проєктів (КА125) з 28 країнами-членами Програми, включаючи 2 проєкти з 1 ЗВО України, та 3 306 проєктів мобільності молоді (КА105) з 31 країною-членом Програми отримали фінансування в 2015-2020 рр., 14 українських ЗВО є також серед партнерів 19 таких проєктів.

Детальніше...