TeamworkВітання командам закладів вищої освіти України від Національного Еразмус+ офісу в Україні з перемогою у потужному конкурсі з високою конкуренцією з колегами з усього світу! Бажаємо щоб ці проєкти мали вагомий вплив на розвиток університету, його інтернаціоналізації, зростання його конкурентоспроможності та популяризації Європейських студій в Україні!

Для успішної реалізації проєктів пропонуємо наступні РЕКОМЕНДАЦІЇ:

обов'язково переглянути відеозапис Facebook - вебінару та всі матеріали щодо перших кроків впровадження проєктів Жан Моне (за посиланням тут)

- обов'язково переглянути відеозапис семінару для проєктів-переможців конкурсу 2020 р. як успішно впроваджувати проєкт - за посиланням тут.

Детальніше...


photo 1525332193053 dee9e7348624

Проєкти міжнародної співпраці Програми ЄС Еразмус+ запроваджуються відповідно до Грантової і Партнерської Угод з додатками в межах правил Програми у відповідності до національного законодавства та після державної реєстрації набувають статусу МТД – міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Україні.

Проєкти ЄC Програми Еразмус+ (КА2: стратегічні партнерства та розвиток потенціалу; напрям Жан Моне) за участю партнерів з України – відповідно до пункту 11 Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» (зі змінами) НЕОБХІДНО ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ в Секретаріаті Кабінету Міністрів України ТА ОТРИМАТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ КАРТКУ ПРОЄКТУ. Державна реєстрація проєктів є офіційним визнанням проєкту в Україні, отримання статусу «міжнародна технічна допомога» та, як зазначається в пункті 12 постанови «підставою для акредитації їх виконавців, а також реалізації права на одержання відповідних пільг, привілеїв, імунітетів, передбачених законодавством та міжнародними договорами України».

Детальніше...

thumb user 1570343 2017 06 16 09 43 18Нагадуємо проектним командам Erasmus+ CBHE, Jean Monnet, Strategic Partnerships, про необхідність обов'язково зареєструвати проект в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, але незалежно від того зареєстровано вже проект чи ні, потрібно подавати ЗВІТ.

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги (Постанова КМУ від від 15.02.2002 №153) та з метою забезпечення поточного моніторингу реципієнти проектів міжнародної технічної допомоги мають подавати до Міністерства освіти і науки України один раз на півроку картку піврічного моніторингу проекту, складену за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку (завантажити).

КАТКИ МОНІТОРИНГУ ПОДАЮТЬСЯ З ПОЧАТКУ ДІЇ ПРОЕКТУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, КОЛИ ПРОЕКТ БУВ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ, ЧИ НЕ БУВ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ. ПОДАЄТЬСЯ ОДНА КАРТКА ВІД ПРОЕКТУ, ЗАЗВИЧАЙ КООРДИНАТОРОМ ПРОЕКТУ В УКРАЇНІ, ДЕ ПРОПИСУЮТЬСЯ ЗАХОДИ ВСІХ РЕЦИПІЄНТІВ, АБО КОЖНИМ ВИКОНАВЦЕМ-РЕЦИПІЄНТОМ ОКРЕМО.

Лист МОН України щодо подання картки моніторингу проєктів - за посиланням тут.

Детальніше...