TeamworkВітання командам закладів вищої освіти України від Національного Еразмус+ офісу в Україні з перемогою у потужному конкурсі з високою конкуренцією з колегами з усього світу! Бажаємо щоб ці проекти мали вагомий вплив на розвиток університету, його інтернаціоналізації, зростання його конкурентоспроможності та популяризації Європейських студій в Україні!

Для успішної реалізації проектів пропонуємо наступні РЕКОМЕНДАЦІЇ:

обов'язково переглянути відеозапис Facebook - вебінару та всі матеріали щодо перших кроків впровадження проєктів Жан Моне (за посиланням тут)

Детальніше...


photo 1525332193053 dee9e7348624Проекти співпраці міжнародної технічної допомоги ЄС Еразмус+ запроваджуються відповідно до Грантової і Партнерської Угод з додатками і інструкціями ЕАСЕА у відповідності до чинного національного законодавства.

Діючі проекти Європейського Союзу Програми Еразмус+ (проекти КА2 і Напряму Жан Моне) за участю партнерів з України необхідно ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ проект в Секретаріаті Кабінету Міністрів України та отримати Реєстраційну картку проекту. Відеопрезентація щодо реєстрації проєктів в Секретаріаті Кабінету Міністрів України (за посиланням тут).

Детальніше...

thumb user 1570343 2017 06 16 09 43 18Нагадуємо проектним командам Erasmus+ CBHE, Jean Monnet, Strategic Partnerships, про необхідність обов'язково зареєструвати проект в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, але незалежно від того зареєстровано вже проект чи ні, потрібно подавати ЗВІТ.

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги (Постанова КМУ від від 15.02.2002 №153) та з метою забезпечення поточного моніторингу реципієнти проектів міжнародної технічної допомоги мають подавати до Міністерства освіти і науки України один раз на півроку картку піврічного моніторингу проекту, складену за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку (завантажити).

КАТКИ МОНІТОРИНГУ ПОДАЮТЬСЯ З ПОЧАТКУ ДІЇ ПРОЕКТУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, КОЛИ ПРОЕКТ БУВ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ, ЧИ НЕ БУВ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ. ПОДАЄТЬСЯ ОДНА КАРТКА ВІД ПРОЕКТУ, ЗАЗВИЧАЙ КООРДИНАТОРОМ ПРОЕКТУ В УКРАЇНІ, ДЕ ПРОПИСУЮТЬСЯ ЗАХОДИ ВСІХ РЕЦИПІЄНТІВ, АБО КОЖНИМ ВИКОНАВЦЕМ-РЕЦИПІЄНТОМ ОКРЕМО.

Лист МОН України щодо подання картки моніторингу проєктів - за посиланням тут.

Детальніше...