Вебінар «Виклики впровадження діючих проєктів Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти та інших проєктів співпраці на період воєнного стану в Україні» (02.06.2022, онлайн)

02.06 pic ukrНаціональний Еразмус+ офіс в Україні запрошує представників проєктів з розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) взяти участь у вебінарі «Виклики впровадження діючих проєктів Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти та інших проєктів співпраці на період воєнного стану в Україні», що відбудеться 2 червня 2022 р. Захід організовано у співпраці та за участі Міністерства освіти і науки України.

Що? Вебінар «Виклики впровадження діючих проєктів Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти та інших проєктів співпраці на період воєнного стану в Україні».

Коли? 2 червня 2022 р., початок о 15:00 (за київським часом).

Де? Онлайн на платформі Zoom.

Цільова аудиторія: команди діючих проєктів Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти (2018-2020 рр.) та інших проєктів співпраці.

Програма заходу:

  • 15:00 – 17:00: зустріч з командами діючих проєктів Еразмус+ CBHE та інших проєктів співпраці з України: виступи НЕО в Україні, МОН України та виконавців проєктів СВНЕ (українською мовою)
  • 17:00 – 18:00 – зустріч HEO України з координаторами проєктів та командами CBHE (англійською мовою)

Мова вебінару: українська, англійська (переклад не забезпечується).

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 15:00 1 червня 2022 р. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою до 18:00 1 червня 2022 р.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, k.zhdanova@ukr.net, office@erasmusplus.org.ua.

До зустрічі онлайн! Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #StandWithUkraine #ErasmusJointForcesUA #Erasmus35yearsUkraine

Попередня Освітні онлайн-ресурси українською мовою: шкільне навчання в Україні за складних ...