ІІ Міжнародна конференція «ПЕДАГОГІЧНА КОМПАРАТИВІСТИКА І МІЖНАРОДНА ОСВІТА – 2018: ТРАНСФОРМАЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ У ГЛОБАЛІЗОВАНОМУ СВІТІ» (07-08.06.2018 р., м. Київ)
07-08 червня 2018 року в Інституті педагогіки НАПН України відбулася ІІ Міжнародна конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізованому світі», яка була організована в співпраці Національної академії педагогічних наук України, Інституту педагогіки НАПН України, Національного інституту освіти Міністерства освіти Республіки Білорусь та проекту ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль «Україна-ЄС: крос-культурні порівняння в освітніх дослідженнях».
Координатор проекту Жан Моне Модуль Оксана ЗАБОЛОТНА, д. пед н., проф., професор кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, головний науковий співробітник відділу міжнародних зв’язків та наукової співпраці Інституту педагогіки НАПН України, відзначила у своїй доповіді співпрацю та синергію з іншими проектами, зокрема з проектами ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського Союзу» (координатор – Світлана СИСОЄВА) та Жан Моне Підтримка Асоціацій «Європейська якість освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (координатор – Світлана ЩУДЛО), а також із спільним проектом Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління» (керівник проекту – Вікторія ІВАНІЩЕВА).
Під час заходу з вітальним словом виступив Петро КРАЙНІК, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС) за напрямом Жан Моне. Спікер зосередив увагу на таких актуальних питаннях як: можливості програми ЄС Еразмус+ та, зокрема, напряму Жан Моне, на вимогах до реалізації проектів Еразмус+, у тому числі, щодо правил візуалізації та поширення інформації про напрацьовані результати і проведені заходи в рамках проектів, на забезпеченні якості розроблених матеріалів, їх сучасності і інноваційності, а також використанню європейського досвіду. Виступаючий зазначив, що Національний Еразмус+ офіс в Україні відкритий до співпраці і готовий надати необхідну допомогу та консультації.
Дякуємо всім за участь!