VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору, досвід і співпраця з ЄС» в межах проєкту Еразмус+ (23-24.10.2024 р., онлайн)

23-24.10.2024 р. співробітники кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту провели VIII Міжнародну науково-практичну конференцію «Інклюзивний розвиток національної економіки: глобальні тенденції, можливості України та роль агропродовольчого сектору, досвід і співпраця з ЄС». Захід відбувся в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС».

Конференцію було організовано Національним університетом біоресурсів і природокористування України, факультетом аграрного менеджменту, кафедрою виробничого та інвестиційного менеджменту  за участі International University of Sarajevo (Sarajevo, Bosnia and Herzegovina) European Institute of Further Education (Podhájska, Slovakia) Vytautas Magnus University (Kaunas, Lithuania) Purdue University (Purdue, USA) Хайфський університет (Хайфа, Ізраїль).

До заходу долучилось понад 115 науковців, аспірантів, здобувачі вищої освіти І-ІV курсів, магістрантів, а також практичних працівників з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері економічних наук з різних міст України: Київ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Житомир.

Знаковим, для колективу проекту та учасників, стало привітання проєктного менеджера Національного Erasmus+ офісу в Україні, куратора програм Жан Моне, Петра КРАЙНІКА, який привітав команду проекту та учасників конференціі і відзначив важливість дослідження саме економічної інклюзіїї у проекті, оскільки такий підхід є одним з перших серед університетів України. На думку Петра КРАЙНІКА,  в умовах євроінтеграції України, надзвичайно важливо розуміти інклюзивність у безпосередньому взаємозв’язку з європейськимицінностями.

З вітальним, словом, до учасників звернулася проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності НУБіП України, доктор сільськогосподарських наук, професор Оксана Тонха. Оксана Тонха подякувала керівнику проєкту Модуль Жана Моне «Практики соціально-економічної інклюзії в ЄС» Лідії Шинкарук та робочій групі виконавців проєкту.

Під час заходу з презентаціями виступили Лідія ШИНКАРУК, координатор проєкту, професор кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України, Hana SARKINOVIC-KÖSE, Assistant Professor, Faculty of Law International University of Sarajevo (Bosnia and Herzegovina), Людмила БАТЧЕНКО, професор, Київський національний університет культури і мистецтв, Academic coordinator Jean Monnet Chair, Йозеф ЗАТЬКО, президент Європейського інституту безперервної  освіти, проф. Подгайська, Наталя ВЕНГЕРСЬКА, викладач бізнесу та економіки Міжнародного центру Ліверпульського університету імені Джона Мурса, доцентка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Запорізького національного університету, Вікторія СМЕСОВА, професор кафедри туризму та економіки підприємства, Національний ТУ «Дніпровська політехніка» та інші.

Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях як: особливості і ризики інклюзивного розвитку України в умовах війни, досвід ЄС та механізми забезпечення інклюзивного розвитку агропродовольчого сектору і продовольчої безпеки, можливості інклюзивного розвитку економіки України та імплементація досвіду ЄС, соціоекономічні чинники інклюзивного розвитку: досвід ЄС та можливості України.

Деталі про захід та презентації спікерів за посиланням: https://www.epsei.info

Додатково:

Проєкт Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Практики соціальної та економічної інклюзії в ЄС» (№101127466 – EPSEI – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH).

Попередня Erasmus+ World Wide Webinar 2024 (22-24.10.2024 р., онлайн)