Національний Еразмус+ офіс в Україні (НЕО В УКРАЇНІ) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку впровадження і поширення інформації про можливості та проєкти Програми ЄС Еразмус+ у сферах вищої освіти, професійного розвитку, молоді та спорту в Україні.

  • Місія НЕО в Україні: розвиток потенціалу української освіти, молоді та спорту в межах наскрізних пріоритетів Програми ЄС Еразмус+ для подолання глобальних викликів та наближення європейської інтеграції України, розбудова інтернаціоналізації закладів освіти та молодіжних організацій на основі можливостей міжнародної співпраці, результатів проєктів та інших ресурсів для стійкого розвитку, цифровізації та інклюзії, за підтримки і у співпраці з ЄС.
  • Візія НЕО в Україні: центр узагальнення досвіду та успішних практик проєктів, для сприяння впровадженню реформ у сферах освіти, молоді та спорту.
  • Мандат НЕО в Україні охоплює діяльність з підтримки, популяризації та розповсюдження ключових напрямів міжнародного виміру Програми ЄС Еразмус+, відкритими для співпраці з Україною (Ключові напрями). Особливий пріоритет: напрями у сфері міжнародної академічної (кредитної) мобільності, розвитку потенціалу вищої освіти, розвитку потенціалу в галузі професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, віртуальних обмінів у сфері вищої освіти та молоді.

НЕО в Україні координує діяльність Національної команди експертів з реформування вищої освіти в Україні (HERE team). Команда НЕО та HERE team в Україні розбудовує потенціал стейкхолдерів та проводить дослідження розвитку вищої освіти, а також в інших сферах освіти, молоді та спорту (за запитом ЄС).

Консультації, заходи і події команда НЕО в Україні проводить безкоштовно в очному, дистанційному чи змішаному форматі відповідно до обмежень у період воєнного стану та пандемії COVID-19.

Проєкт Європейського Союзу «Національний Еразмус+ офіс в Україні» виконується ГО «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» та забезпечує підтримку діяльності Національного Еразмус+ офісу і координацію діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти України на основі Грантової угоди з Європейською Комісією та є проєктом міжнародної технічної допомоги. Загальна сума проєкту: 500 921,00 євро. Тривалість проєкту: 2022-2024 рр. Проєкт офіційно зареєстровано як Міжнародна технічна допомога ЄС Україні в Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Картка реєстрації проєкту № 5044 від 27.12.2002 р.