У цьому розділі, Ви зможете знайти бази проєктів з контактами та описом завдань і очікуваних результатів, публікації щодо участі України та аналізу впровадження Програм ЄС у сфері освіти, молоді та спорту.

База всіх проєктів Програми ЄС ЕРАЗМУС+ та їх результатів доступна за покликанням на EACEA Projects Results Platform.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИТУАЦІЮ В УКРАЇНІ ТА ОСВІТІ ПІД ЧАС ВІЙНИ (інформація постійно оновлюється):

  • Information about situation in Ukaine during the martial law, challenges, solutions and opportuities (in English language)
  • Важлива інформація про ситуацію в Україні під час воєнного стану: виклики, рішення та можливості міжнародної співпраці (українською мовою)

 

УЧАСТЬ УКРАЇНИ В ПРОГРАМІ ЕРАЗМУС+ 2021-2022Participation of Ukraine

ДЕТАЛЬНО ПРО УЧАСТЬ УКРАЇНИ В ПРОГРАМІ ЄС ЕРАЗМУС+: можливості за всіма напрямами (2014-2020), опис, статистика, приклади проєктів з гіперпосиланням тощо  – тривалість проєктів 2014-2024 рр. ( англ. та укр. мовами)

Участь України в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ (2014-2020 рр.)/ Ukraine in the EU-funded Erasmus+ Programme (2014-2020) – December 1, 2021

 

БАЗА ПРОЄКТІВ УКРАЇНИ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ ЗА 2021-2027 РР. за участі закладів освіти України – Жан Моне, Cooperation Partnerships, CBHE, CBVET, Мобільність молоді, а також список університетів з України – реципієнтів-виконавців проєктів. Файл у форматі ХL з можливістю пошуку за різними категоріями та напрямами, англійською і українською мовами, файл постійно оновлюється (виконавець С.Шитікова) – оновлюється.

[/accordion-item]