План заходів на 2024 р.

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ КОМАНДИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕРАЗМУС+ ОФІСУ В УКРАЇНІ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМАНДИ ЕКСПЕРТІВ З РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА 2024р. (проєкт ЄС)

 *Інформація постійно оновлюється, тому радимо підписатись на новини та слідкувати за оголошеннями заходів

Січень-грудень: Консультації щодо участі у відповідних конкурсах Програми Еразмус+ щодо інституційної співпраці.
Січень-грудень: Консультації з індивідуальних можливостей та участі у конкурсах Еразмус+: КА1.
Січень-грудень: Консультації командам проектів-переможців Програми Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти.
січень-грудень: Підготовка і постійне оновлення пакету документів на допомогу проектним командам-переможцям конкурсів Програми Еразмус+ (веб-сайт, переклад документів, оновлення Пам’ятки тощо) – підготовлено, розміщено на сайті НЕО).
Січень-грудень: Консультації проектним командам КА2 з фінансового менеджменту.
Січень: підготовка детального звіту про роботу проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда експертів з реформування вищої освіти» для подання картки моніторингу в МОН України (подано) та звіт перед Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель, Бельгія) та Представництвом ЄС в Україні.
Січень-грудень: Участь у слуханнях та відкритих засіданнях Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.
Січень-грудень: Участь в робочих групах щодо запровадження положень Закону України “Про вищу освіту” і інших робочих групах з питань модернізації вищої освіти України.
Січень-грудень: Проведення онлайн-сесій для ЗВО та інших організацій України (за запитом).
Січень-грудень: Проведення інформаційних та тренінгових сесій.
Січень-грудень: Проведення семінарів/тренінгів для новачків щодо написання проектів Програми Еразмус+ (за зверненням).
Січень-грудень: Зустрічі з Представництвом ЄС в Україні та Міністерством освіти і науки України щодо стратегічного планування спільних заходів.
Січень-грудень: Оновлення матеріалів для команд-виконавців проектів на сайті (оновлення щомісячно).
Січень-грудень: Робочі зустрічі Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team) (планування, виконання заходів та оновлення складу).
Січень-лютий: Розроблення плану діяльності Національної команди експертів.
Січень-лютий: Дедлайни подання індивідуальними особами заявок на конкурс стипендій Еразмус+: Спільні магістерські програми Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Joint Master Degrees – EMJMD).
Лютий-березень: Дедлайни подання організаціями заявок на конкурси Програми Еразмус+ (КА1, КА2, Жан Моне)
Січень-грудень: Консультації щодо нормативно-правової бази та фінансового управління проектами Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE).

 

СІЧЕНЬ

2 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій” (онлайн)

3 січня: Групова консультація щодо можливості Еразмус+ у сфері молоді для команди ГО “Всі разом” (онлайн)

3 січня: Групова консультація для викладачів Інституту обдарованої дитини НАПН України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

3 січня: Групова консультація для викладачів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

4 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників XABEC Centro de Formación Profesional, Іспанія (онлайн)

4 січня: Групова консультація щодо можливості Еразмус+ у сфері молоді для команди ГО “Інноваційні обрії України” (онлайн)

4 січня: Групова консультація з командою проєкту Еразмус+ CBHE BRIDGE щодо реалізації проєкту (онлайн)

8 січня: Групова консультація з командою Державного університету економіки і технологій щодо подання успішної заявки на конкурс Еразмус+ CBHE 2024 р. (онлайн)

9 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Інституту модернізації змісту освіти, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища, НМК ПТО у Київській області, НМЦ ПТО у Вінницькій області, Фахового коледжу “Універсум” КУБГ, НМЦ ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, НМЦ ПТО у Львівській області (онлайн)

9 січня: Групова консультація по молоді і спорту для ГО “МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ” (онлайн)

9 січня: Групова консультація для викладачів Західноукраїнського національного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

9 січня: Зустріч з Projector щодо ребрендингу НЕО в Україні (онлайн)

10 січня: Зустріч щодо співпраці у сфері VET з представниками Folkuniversitetet (Швеція) та МОН України (онлайн)

11 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Вищого професійного гірничо-будівельного училища (онлайн)

11 січня: Зустріч HERE team щодо діяльності на 2024 р. (онлайн)

11 січня: Вебінар для координаторів університетів-грантоутримувачів проєктів Еразмус+ напряму CBHE 2022-2023 рр. (онлайн)

11 січня: Групова консультація з можливостей Молоді для команди Advanced Software Solutions LLC (онлайн)

11 січня: Групова консультація з можливостей Молоді та Спорту для команди Федерації Стронгменів України (онлайн)

12 січня: Інтерв’ю для UNICEF Ukraine щодо можливостей Еразмус+ для молоді (онлайн)

12 січня: Участь у kick-off зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE DIGITRANS (онлайн/офлайн)

12 січня: Групова консультація з можливостей Молоді для команди БО «100ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ Дніпровський регіон» (онлайн)

15 січня: Групова консультація для викладачів Національного університету «Дніпровська політехніка» з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

15 січня: Групова консультація для викладачів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

15 січня: Групова консультація щодо PIC&OID для команди Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука (онлайн)

15 січня: Групова консультація щодо можливостей у сфері спорту для команди ГО “Спортивний контекст” (онлайн)

16 січня: Участь у EUA webinar series – Toward Tirana 2024, the Bologna Process and developments in the EHEA (онлайн)

16 січня: Зустріч з Projector щодо ребрендингу НЕО в Україні (онлайн)

16 січня: Групова консультація для викладачів Національного авіаційного університету з реалізації проєкту: завершення проєкту та звітність за проєктом Жан Моне (онлайн)

16 січня: Групова консультація для викладачів Національного авіаційного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

16 січня: Групова консультація для викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

16 січня: Рекомендації Міністерства молоді та спорту України щодо участі в конкурсах Програми Еразмус+ на 2024 рік

16 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну (онлайн)

17 січня: Групова консультація для викладачів Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

17 січня: Групова консультація щодо можливостей Еразмус+ у сферах освіти та молоді для УАС (онлайн)

17 січня: Важливо для команд, які планують брати участь в конкурсах Еразмус+ у сферах молоді та спорту 2024 р.

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Вищого професійного училища № 42 м. Погребище (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Дніпровського технолого-економічного фахового коледжу (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» (онлайн)

19 січня: Участь в зустрічі консорціуму проєкту Еразмус+ CBHE DigiUni (онлайн)

22 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Сновського вище професійне училище лісового господарства (онлайн)

22 січня: Групова консультація щодо PIC&OID та можливостей у сфері молоді для команди Вінницької теріторіальної організацї ВФСТ “Колос” (онлайн)

22 січня: Групова консультація щодо PIC&OID та можливостей у сфері молоді для команди Спілки молодіжних організацій Вінниччини (онлайн)

22 січня: Групова консультація для викладачів Державного біотехнологічного університету, м. Харків з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

22 січня: Групова консультація для викладачів Київського національного університету будівництва та архітектури з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

23 січня: Групова консультація для викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

24 січня: Групова консультація для викладачів Національного авіаційного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

23-24 січня: Зустріч щодо відкриття eTwinning PLus в Україні (м. Брюссель)

24 січня: Зустріч з Національним Еразмус+ агентством в Австрії щодо проведення спільних заходів протягом 2024 р. (м. Брюссель)

24 січня: Участь у зустріч з партнерами DigiUni з заступником Міністра освіти й науки (онлайн)

23-25 січня: Участь у щорічній зустрічі NEO-ICP EACEA, Національний Еразмус+ офісів та Національних Еразмус+ Агентств (м. Брюссель)

24-25 січня: Участь у стартовій зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE Open4UA (онлайн/офлайн)

25 січня: Участь у координаційній зустрічі донорів з питань молодіжної політики та організації Молодіжного форуму 2024 (онлайн)

25 січня: Участь у вебінарі “Higher Education Leadership for Democracy, Sustainability and Social Justice” (онлайн)

25 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Сумського центру професійно-технічної освіти (онлайн)

25 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Вищого професійного училища №29 м. Львів (онлайн)

25 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Хомутецького фахового коледжу ПДАУ (онлайн)

25 січня: Участь у Дні молоді 2024 (онлайн)

26 cічня: Групова консультація напряму CBHE для представників КПІ імені Ігоря СІкорського (онлайн)

26 січня: Групова консультація щодо проєктів CBVET з представниками European Association of Institutes for Vocational Training (EVBB) (онлайн)

29 січня: групова консультація для викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

29 січня – 2 лютого: Участь у VI Зимовій школі з європейських студій «Соціальна політика ЄС і політика згуртування: Розробка політик та імплементація» (онлайн)

30 січня: Участь у стартовій зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE DigiFLEd (онлайн)

30 січня: Участь в Інформаційному дні Еразмус+: Спорт (м. Брюссель)

30 січня: Групова консультація для викладачів Хмельницького національного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

30 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського (онлайн)

31 cічня: Групова консультація для представників Державного університету економіки і технологій з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом CBHE(онлайн)

 

ЛЮТИЙ

1 лютого: Групова консультація для представників Національний університет «Києво-Могилянська академія» з підготовки проєктної заявки за напрямом CBHE LiberalArt (онлайн)

1 лютого: Групова консультація для представників Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського з підготовки проєктної заявки за напрямом CBHE Strand 3 (онлайн)

1 лютого: Участь у семінарі-навчанні керівників підрозділів, науково-педагогічних та педагогічних працівників НУБіП України (онлайн)

3 лютого: Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах Всеукраїнського форуму “Без питань” (м. Київ)

5 лютого: Групова консультація щодо PIC&OID для команди ГО “Асоціація рентген-лаборантів і радіологічних технологів” (онлайн)

5 лютого: Групова консультація щодо можливостей Еразмус+ у сферах молоді та спорту для команди Міністерства молоді та спорту України (онлайн)

5 лютого: Групова консультація для команди проєкту CBHE DigiUni (онлайн)

6 лютого: Групова консультація для команди проєкту CBHE DigiUni (онлайн)

5 лютого: Зустріч щодо співпраці у сфері VET з представниками Folkuniversitetet (Швеція) та МОН України (онлайн)

5 лютого: Групова консультація для представників Придніпровської державної академії будівництва та архітектури щодо проєкту CBHE BRIDGE (онлайн)

6 лютого: Групова консультація для представників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького щодо KA220 та CoVE (онлайн)

6 лютого: Групова консультація для представників Національного авіаційного університету щодо проєкту Erasmus Mundus Design Measures DIMSTE (онлайн)

6 лютого: Групова консультація з можливостей молоді для команди FREE ZONE NGO (онлайн)

6 лютого: Групова консультація з можливостей молоді для команди Advanced Software Solutions LLC (онлайн)

7 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Української асоціації маркетингу (онлайн)

7 лютого: Участь у European Universities II Coordinators’ meeting “Working together as an alliance” (м. Брюссель)

7 лютого: Групова консультація з координатором проєкту СВНЕ DigiUni – Київський національний університет імені Тараса Шевченка та з проєктним менеджером ЕАСЕА, щодо особливостей впровадження та звітування за проєктом відповідно до правил Програми ЄС Еразмус+ (онлайн)

7 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Донецького державного університету внутрішніх справ (онлайн)

7 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Львівського національного медичного університет імені Данила Галицького (онлайн)

7 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Національної академії Національної гвардії України (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Рівненського державного гуманітарного університету (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу Національного університету оборони України (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу Ужгородської академії культури і мистецтв (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з можливостей молоді для команди БО “Shakhtar Social” (онлайн)

8 лютого: Зустріч з командою Erasmus Student Network Ukraine та Українською асоціацією студентів щодо спільних кампаній на 2024 рік (онлайн)

8 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Інституту модернізації змісту освіти та європейських партнерів з Хорватії, Іспанії та Італії (онлайн)

9 лютого: Групова консультація щодо можливостей для шкільної освіти для школи “Оптіма” (онлайн)

9 лютого: Групова консультація щодо можливостей Еразмус+ у сфері спорту для команди SPORT TECH HUB UA
(онлайн)

10 лютого: Участь у презентації результатів дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення» (онлайн)

12 лютого: Зустріч з командою Ради з молодіжних питань при Президентові України щодо спільних кампаній на 2024 рік (онлайн)

12 лютого: Участь у kick-off зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE BURN (онлайн)

12 лютого: Зустріч з командою Національного агенства Еразмус+ в Австрії щодо спільного тренінгу для ЗВО України (онлайн)

12 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту (онлайн)

12 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Інституту модернізації змісту освіти (онлайн)

13 лютого: Участь у тренінгу «Використання ШІ для грантрайтингу: лайфхаки та застороги» (онлайн)

13 лютого: Зустріч з представником EVBB (онлайн)

13-14 лютого: Участь в pre-kick-off зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE DigiUni (м. Париж)

14-15 лютого: Участь у Ukraine – National Peer Counselling Meeting (онлайн)

14 лютого: Зустріч щодо співпраці у сфері VET з представниками Folkuniversitetet (Швеція) та МОН України (онлайн)

15 лютого: Зустріч з Projector щодо ребрендингу НЕО в Україні (онлайн)

15 лютого: Участь у дискусії “Де освіта у стійкості та відновленні Україні?” (м. Київ)

19 лютого: Групова консультація щодо реалізації проєкту з командою проєкту Еразмус+ CBHE QUARSU (онлайн)

20 лютого: Зустріч з командою УАМР щодо спільних кампаній на 2024 рік (онлайн)

20 лютого: Участь у Презентації проєкту Запорізького національного університету «Євроінтеграція та сталий розвиток сільських територій України як запорука забезпечення продовольчої безпеки в умовах повоєнного відновлення»

20 лютого: Координаційна зустріч робочої групи МІністерства освіти і науки України з питань ПЗПСП (онлайн)

20 лютого: Групова консультація щодо Еразмус+ CBY для команди ГО “Обʼєднані спортом” (онлайн)

20 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Української асоціації маркетингу (онлайн)

21 лютого: Зустріч з представниками Міністерства освіти і науки України та Folkuniversitetet (Швеція) (м. Київ)

22-23 лютого: Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Erasmus+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід» (м. Київ)

22 лютого: Вебінар «Еразмус+ для молоді і спорту: як писати успішні проєкти для розбудови потенціалу» (онлайн)

23 лютого: Групова консультація для команди проєкту Еразмус+ СВНЕ BEAUCOUP щодо реалізації проєкту (онлайн)

23 лютого: Групова консультація з командою проєкту Еразмус+ CBHE DigiUni від Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ)

23 лютого: Зустріч з командою Міністерства молоді та спорту України щодо технічних аспектів по роботі з Програмою (м. Київ)

23 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, Конотопськог овищого професійного кчилища та Дніпровського професійного залізничного ліцею (онлайн)

23 лютого: Зустріч з представництвом посольства Французької Республіки в Україні щодо спільних заходів та ініціатив(м. Київ)

23 лютого: Двостороння зустріч Open4UA з EACEA (онлайн)

26 лютого: Групова консультація щодо можливості Еразмус+ у сфері молоді для команди ГО “Світло надії” (онлайн)

26 лютого: Групова консультація щодо можливості Еразмус+ у сфері спорту для команди ГО “YouFootball” (онлайн)

28 лютого: Групова консультація для команди проєкту Еразмус+ CBHE DigiUni Київського національного університету імені Тараса Шевченка щодо фінансового менеджменту(м. Київ)

28 лютого: Михайло Винницький про трансформацію вищої освіти у ранковому ефірі Єдині новини на 1+1 (м. Київ)

 

БЕРЕЗЕНЬ

Березень: Комунікація з проєктними командами університету щодо ситуації та можливостей допомоги

Березень: Комунікація з DG EAC, EACEA та міжнародними партнерами щодо ситуації в України та можливостей підтримки та співпраці

Березень: Публікація та оновлення інформації про доступні можливості для підтримки студентів і працівників закладів освіти на час війни

1 березня: Групова консультація щодо впровадження проєкту напряму CBHE: Франція та Україна (онлайн)

2 березня: Участь у презентації результатів Програми «Лідери трансформації університетів задля відродження України» від Британської Ради в Україні (м. Київ)

4 березня: Зустріч з командою Національного агенства Еразмус+ в Австрії щодо спільного тренінгу для ЗВО України (онлайн)

5 березня: Зустріч з командою НОК та групова консультація щодо фінансового менеджменту проєктів Еразмус+ у сфері спорту (м. Київ)

5 березня: Участь у серії вебінарів EUA – Toward Tirana 2024 (онлайн)

5 березня: Групова консультація напряму VET для представників Українського об’єднання акушерок (онлайн)

6 березня: Участь у Інформаційному дні для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я (м. Київ)

6 березня: Участь у конференції «Імплементація Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС: вибрані політики» в рамках реалізації проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне 101047504 – EUCPASU – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH “EU Common Policies: Alignments Strategies for Ukraine” (EUCPASU) у Львівському національному університеті імені Івана Франка (онлайн)

7 березня: Групова консультація щодо можливостей віртуальних обмінів для команди Київського столичного університету Бориса Грінченка (м. Київ)

7 березня: Презентація можливостей Еразмус+ в межах зустрічі мережі ALDA в Україні (м. Київ)

9 березня: Відкриття офісу eTwinning в Україні (м. Київ)

9 березня: Участь у семінарі – стратегічна сесія «Програма ЄС eTwinning – нові можливості з міжнародної співпраці для закладів освіти України» (м. Київ)

11-12 березня: ТАМ захід – Регіональний семінар HERE “Рамки для ефективної розробки мікрокваліфікацій: Кращі практики та керівні принципи для розробки високоякісних кваліфікацій” (онлайн)

12 березня: Зустріч з МОН щодо співпраці з Австрійськими університетами (м. Київ)

12 березня: Участь у Вебінарі 2024 Erasmus+ Goes Digital (онлайн)

13 березня: Зустріч з командою Національного агенства Еразмус+ в Австрії щодо спільного тренінгу для ЗВО України (онлайн)

14 березня: Стартова зустріч TEACEA з командами-переможціями проєктів Еразмус+ EVE 2023 р. (онлайн)

18 березня: Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для керівництва та працівників відділу з міжнародної діяльності Львівської національної музичної академії (м. Львів)

19 березня: Зустріч координатора Національного Еразмус+ офісу в Україні з представниками Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (м. Харків)

19 березня: Зустріч координатора Національного Еразмус+ офісу в Україні з представниками Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (м. Харків)

19 березня: Засідання ТАМ в рамках регіонального семінару HERE “Рамки для ефективної розробки мікрокваліфікацій: Кращі практики та керівні принципи для розробки високоякісних кваліфікацій” (онлайн)

19 березня: Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сфері молоді для команди молодіжного департаменту Львівської міської ради (м. Львів)

19 березня: Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах молоді та спорту з керівництвом та командою дитячо-юнацьких та молодіжних клубів львівської міської територіальної громади (м. Львів)

20 березня: Участь у політико-академічному діалозі “Ukraine’s Thorny Path to the European Union: Sectoral Insights and Future Prospects” (онлайн)

20 березня: Зустріч з командою Національного агенства Еразмус+ в Австрії щодо спільного тренінгу для ЗВО України (онлайн)

20 березня: Тренінг щодо можливостей Еразмус+ ICM та віртуальних обмінів для працівників відділу з міжнародної діяльності Херсонського державного університету (м. Івано-Франківськ)

20 березня: Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для інституційних Еразмус+ координаторів Херсонського державного університету (м. Івано-Франківськ)

21 березня: Участь в стартовій зустрічі проєкту Erasmus+ CBHE “Re-Direction” (онлайн)

21 березня: Групова консультація з EACEA для представників проєкту CBHE BURN (онлайн)

21 березня: Вебінар для закладів професійної освіти «Реєстрація закладу на Funding and Tender opportunities Portal. Отримання PIC та OID кодів» (онлайн)

21 березня: Тренінг щодо можливостей Еразмус+ ICM та віртуальних обмінів для працівників відділу з міжнародної діяльності Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (м. Тернопіль)

21 березня: Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для працівників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (м. Тернопіль)

21-23 березня: Участь у Міжнародній Онлайн Школі Жана Моне «Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України» (онлайн)

22 березня: Групова консультація з EACEA для представників проєкту CBHE BEAUCOUP (онлайн)

22 березня: Презентація можливостей Програми Еразмус+ у сферах молоді та Європейського корпусу солідарності для працівників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в межах Конференції щодо волонтерства та ролі університету на час воєнного стану (м. Хмельницький)

22 березня: Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для працівників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (м. Хмельницький)

22 березня: Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для працівників молодіжного департаменту Хмельницької міської ради та Молодіжної ради міста (м. Хмельницький)

23 березня: Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах ESN Chernivtsi щорічній Асамблеї (м. Чернівці)

23-24 березня: Участь у ESN Chernivtsi щорічній Асамблеї (м. Чернівці)

25 березня: Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах EU Study Days (онлайн)

25 березня: Участь у kick-off зустрічі проєкту DigiUni – Open Ukrainian Initiative (Київ)

26-27 березня: Участь у Інформаційному заході “Інфо-Дей” у рамках виконання проєкту HEOinUA (онлайн/офлайн)

26-27 березня: Участь у щорічному Форумі Альянсу Українських Університетів “Управління закладами вищої освіти в час війни” (м. Київ)

26 березня: Участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти», організованій Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського в межах проєктів Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне (онлайн)

27 березня: Групова консультація для представників Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та інших організацій про можливості Програми ЄС Еразмус+ KA2, Жан Моне для України та участі консорціумів різних університетів та громадських організацій у посиленні міжнародної проєктної діяльності ЗВО та підготовки університетів до участі в конкурсах Програми (онлайн)

28 березня: Участь у Форумі «Енергоефективність у професійній освіті: глобальні виклики, локальні рішення та порядок денний для майбутнього» (м. Київ)

28 березня: Зустріч щодо співпраці у сфері VET з представниками Folkuniversitetet та МОН (Швеція) та МОН України (онлайн)

29 березня: Участь у презентації Модулю Жан Моне «Досвід ЄС у сфері митної безпеки та протидії корупції в Україні» (EUFOCUSACU) (онлайн)

30 березня: Участь у ESN Kyiv щорічній Асамблеї (м. Київ)

30 березня: Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах ESN Kyiv щорічній Асамблеї (м. Київ)

 

КВІТЕНЬ

2 квітня: Участь у вебінарі Internationalization of Higher Education: Current Trends and Future Scenarios (онлайн)

2 квітня: Групова консультація щодо можливостей Програми для міжнародного відділу Мукачевського державного університету (онлайн)

4 квітня: Вебінар для закладів професійної освіти «Робота з PIF (Partner Identification Form) для пошуку партнерів. Створення англомовної сторінки на сайті закладу» (онлайн)

5 квітня: Групова консультація для представників Полтавського університету економіки і торгівлі щодо Erasmus+ Virtual Exchanges (EVE) (онлайн)

8 квітня: Групова консультація щодо можливостей Еразмус+ для команди IRO Мукачівського державного університету (онлайн)

10 квітня: Участь в Українському форумі міжнародної освіти 2024 (м. Київ)

11 квітня: Участь у Глобальній Програмі для викладацької спільноти зовнішніх закладів освіти (онлайн)

11 квітня – 06 червня: Участь в Програмі EDUPRO від SoftServe щодо програма підвищення кваліфікації викладачів (онлайн)

12 квітня: Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін» в межах проєкту ЄС REDU (м. Київ)

15-17 квітня: Конференція ректорів в межах австрійсько-української місіїї (м. Ужгород)

16 квітня: Зустріч на вищому рівні щодо перспектив розвитку співпраці у галузі вищої освіти між Україною та Австрією (м. Ужгород)

16 квітня: Зустріч щодо співпраці та спільних ініціатив з Радою молодих вчених Закарпатської ОДА (м. Ужгород)

16 квітня: Інфосесія для студентів Угородського національного університету щодо участі в мобільності та проєктах для молоді Програми ЄС Еразмус+ (м. Ужгород)

16 квітня: Інформаційний день Програми ЄС Еразмус+ для закладів професійної освіти (м. Ужгород)

16 квітня: Презентація можливостей Еразмус+ в межах онлайн курсів від United 4 Ukraine initiative (онлайн)

17 квітня: Зустріч з командами проєктів Еразмус+ Ужгородського національного університету щодо особливостей впровадження проєктів (м. Ужгород)

18 квітня: ІІ Конференція всеукраїнської національної мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (онлайн)

18 квітня: Вебінар для закладів професійної освіти «Ресурси для пошуку європейських партнерів. Правила написання листа-звернення та концепції проєкту (Project Concept Note)» (онлайн)

24 квітня: Групова консультація для представників Українського Католицького Університету щодо проєкту Еразмус+ ServU (онлайн)

24 квітня: Групова консультація щодо можливостей Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для команди БФ “Пацієнти України” (онлайн)

25-26 квітня: Регіональний семінар TAM «Розробка та впровадження спільних магістерських програм: сучасні виклики та перспективи» (гібридний формат)

29 квітня: Групова консультація з можливостей Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для команд Молодіжної ради м. Хмельницький та департаменту молоді та спорту міської адміністрації (онлайн)

30 квітня: Участь у The European Year of Skills – What Comes Next? (онлайн)

30 квітня: Зустріч з OeAD та команди НЕО щодо організації тренінгу в червні у м. Відень (онлайн)

30 квітня: Зустріч з преедставниками Фолькуніверситету (Швеція) щодо співпраці (онлайн)

 

ТРАВЕНЬ

Травень: #EuropeDay in Ukraine

1 травня: Презентація Програми ЄС Еразмус+ “Запорізький регіон на мапі Erasmus+: зустріч із директоркою Національного Еразмус+ Офісу в Україні” (м. Запоріжжя)

2 травня: Регіональний Інфодень Еразмус+ для ЗВО Дніпропетровської області в НТУ “Дніпровська політехніка” (м. Дніпро)

2 травня: Вебінар для закладів професійної освіти «Конкурс CBVET (Розвиток потенціалу професійної освіти). Робота з аплікаційною формою: RELEVANCE та QUALITY» (онлайн)

7 травня: Інформаційна сесія щодо можливостей Еразмус+ для працівників міжнародного відділу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Київ)

7 травня: Групова консультація щодо потенційних ідей проєктів та напрями конкурсів для подання заявок для представників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Київ)

7 травня: Вебінар “Освітні можливості для #ErasmusGeneration”: Ужгород, Львів, Івано-Франківськ (онлайн)

8 травня: Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Erasmus+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід» (онлайн)

8 травня: Участь у вебінарі від Salto щодо Training & Cooperation Activities (TCAs)(онлайн)

8 травня: Презентація можливостей Програми ЄС Еразмус+ під час тренінгу «Кращі практики цифровізації в ЄС» в межах реалізації проєкту Еразмус+ Жан Моне (онлайн)

9 травня: День Європи в Україні (онлайн)

9 травня: Інформаційна сесія про можливості Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для працівників Міжнародного європейського університету в межах Дня Європи в Україні (онлайн)

9 травня: Вебінар спільно з eTwinning в Україні «Програма ЄС Еразмус+ для розвитку педагогічної, шкільної та дошкільної освіти на шляху до євроінтеграції» в межах Дня Європи в Україні (онлайн)

11 травня: Презентація можливостей Програми ЄС Еразмус+ для педагогічної, шкільної та дошкільної освіти на Магістральній (не)конференції «EdCamp8.0.Kolomyia_lyceumN1. Повірмо. Перемагаймо. Підтримуймо» (м. Коломия)

13-14 травня: HERE семінар “Третя місія університетів: Партнерство заради соціально-економічного розвитку” (онлайн)

14 травня: Вебінар «Шляхи подальшого вивчення можливостей для співпраці між національними агенціями та НЕО у третіх країнах, не асоційованих до Програми» (онлайн)

14 травня: Групова консультація для представників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця щодо реалізації проєкту Erasmus Mundus Design Measures (онлайн)

14 травня: Вебінар “Освітні можливості для #ErasmusGeneration”: Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Вінниця (онлайн)

16 травня: Групова консультація консорціуму проєкту Еразмус+ CBHE UKRENERGY щодо реалізації проєкту (online)

18 травня: Участь в урочистій церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року» (м. Київ)

16 травня: Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах «День Кар’єри ЄС» на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (онлайн)

16 травня: Вебінар для закладів професійної освіти «Конкурс CBVET (Розвиток потенціалу професійної освіти). Робота з аплікаційною формою: IMPACT та WORK PLAN» (онлайн)

18 травня: Участь в урочистій церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року» (м. Київ)

21 травня: Зустріч з представництвом DG EAC щодо участі у 20-річчі Еrasmus Мundus (м. Брюссель)

21 травня: Виступ в межах “Erasmus+ Salons: майбутнє мобільності у світлі геополітичних змін” (м. Брюссель)

21 травня: Вебінар “Освітні можливості для #ErasmusGeneration”: Луцьк, Рівне, Житомир (онлайн)

22 травня: Групова консультація щодо PIC&OID для команди кластеру поліграфічної індустрії, видавництв та цифрових технологій (онлайн)

22 травня: Зустрічі з проєктними менеджерами ЕАСЕА щодо обговорення питання завершених конкурсів та поточних проєктів напрямків CBVET, CBY, CBS, EMDM (м. Брюссель)

23 травня: Зустріч з представником DG EAC, відповідальним за політику щодо України (м. Брюссель)

24 травня: Зустріч з командою Національного агенства Еразмус+ в Австрії щодо спільного тренінгу для ЗВО України (онлайн)

24 травня: Участь у Форумі «Молодь – основа людського капіталу та відновлення України» (м. Київ)

27 травня: Тренінг щодо можливостей Еразмус+ ICM для працівників відділу з міжнародної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (онлайн)

27-28 травня: Участь у 20-тій ювілейні конференції Erasmus Mundus (Брюссель)

29 травня: Зустріч з проєктними менеджерами ЕАСЕА щодо обговорення питання завершених конкурсів та поточних проєктів напрямків CBHE (м. Брюссель)

 

ЧЕРВЕНЬ

Червень: Комунікація з проєктними командами університетів щодо ситуації та можливостей допомоги

 

 

ЛИПЕНЬ

Липень: Комунікація з проєктними командами університетів щодо ситуації та можливостей допомоги

Липень: Підготовка звіту про діяльність проєкту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда з реформування вищої освіти» в Україні» для подання в Міністерство освіти і науки України

 

 

СЕРПЕНЬ

Серпень: Консультації та робота з документацією

Серпень: Консультації командам-виконавцям проєктів Програми Еразмус+

Серпень: Оновлення матеріалів для виконавців проєктів та таблиць баз проєктів

 

ВЕРЕСЕНЬ

Вересень: Участь в межах Дня знань Херсонського державного університету (онлайн)”

 

 

ЖОВТЕНЬ

Жовтень: #ErasmusDays in Ukraine

 

ЛИСТОПАД

 

ГРУДЕНЬ

Грудень: Підготовка звітів про діяльність проєктів ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда з реформування вищої освіти» в Україні» для подання в Міністерство освіти і науки України та ЕАСЕА (Брюссель, Бельгія)

 

На постійній основі: проведення консультацій, зустрічей та інформаційних днів Еразмус+ щодо нових конкурсів; інформаційні сесії для ЗВО та інших організацій України за запитом (ZOOM, Skype тощо); тренінги з написання проєктів за всіма напрямами (КА1, КА2 (CBHE, VET), Жан Моне та ін.); семінари для представників міжнародних відділів ЗВО України; підтримка діяльності проектів Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти; проведення ярмарок проєктів; підтримка діяльності Національної команди експертів і заходів для ЗВО щодо запровадження положень нового Закону України «Про вищу освіту», інше.

 

План діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team) на 2024 р. – завантажити.

План заходів Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Попередня Корисні посилання та банери