План заходів на 2024 р.

ПЛАН ДІЯЛЬНОСТІ КОМАНДИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕРАЗМУС+ ОФІСУ В УКРАЇНІ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМАНДИ ЕКСПЕРТІВ З РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА 2024р. (проєкт ЄС)

 *Інформація постійно оновлюється, тому радимо підписатись на новини та слідкувати за оголошеннями заходів

Січень-грудень: Консультації щодо участі у відповідних конкурсах Програми Еразмус+ щодо інституційної співпраці.
Січень-грудень: Консультації з індивідуальних можливостей та участі у конкурсах Еразмус+: КА1.
Січень-грудень: Консультації командам проектів-переможців Програми Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти.
січень-грудень: Підготовка і постійне оновлення пакету документів на допомогу проектним командам-переможцям конкурсів Програми Еразмус+ (веб-сайт, переклад документів, оновлення Пам’ятки тощо) – підготовлено, розміщено на сайті НЕО).
Січень-грудень: Консультації проектним командам КА2 з фінансового менеджменту.
Січень: підготовка детального звіту про роботу проекту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда експертів з реформування вищої освіти» для подання картки моніторингу в МОН України (подано) та звіт перед Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель, Бельгія) та Представництвом ЄС в Україні.
Січень-грудень: Участь у слуханнях та відкритих засіданнях Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.
Січень-грудень: Участь в робочих групах щодо запровадження положень Закону України “Про вищу освіту” і інших робочих групах з питань модернізації вищої освіти України.
Січень-грудень: Проведення онлайн-сесій для ЗВО та інших організацій України (за запитом).
Січень-грудень: Проведення інформаційних та тренінгових сесій.
Січень-грудень: Проведення семінарів/тренінгів для новачків щодо написання проектів Програми Еразмус+ (за зверненням).
Січень-грудень: Зустрічі з Представництвом ЄС в Україні та Міністерством освіти і науки України щодо стратегічного планування спільних заходів.
Січень-грудень: Оновлення матеріалів для команд-виконавців проектів на сайті (оновлення щомісячно).
Січень-грудень: Робочі зустрічі Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team) (планування, виконання заходів та оновлення складу).
Січень-лютий: Розроблення плану діяльності Національної команди експертів.
Січень-лютий: Дедлайни подання індивідуальними особами заявок на конкурс стипендій Еразмус+: Спільні магістерські програми Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Joint Master Degrees – EMJMD).
Лютий-березень: Дедлайни подання організаціями заявок на конкурси Програми Еразмус+ (КА1, КА2, Жан Моне)
Січень-грудень: Консультації щодо нормативно-правової бази та фінансового управління проектами Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE).

 

СІЧЕНЬ

2 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій” (онлайн)

3 січня: Групова консультація щодо можливості Еразмус+ у сфері молоді для команди ГО “Всі разом” (онлайн)

3 січня: Групова консультація для викладачів Інституту обдарованої дитини НАПН України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

3 січня: Групова консультація для викладачів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

4 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників XABEC Centro de Formación Profesional, Іспанія (онлайн)

4 січня: Групова консультація щодо можливості Еразмус+ у сфері молоді для команди ГО “Інноваційні обрії України” (онлайн)

4 січня: Групова консультація з командою проєкту Еразмус+ CBHE BRIDGE щодо реалізації проєкту (онлайн)

8 січня: Групова консультація з командою Державного університету економіки і технологій щодо подання успішної заявки на конкурс Еразмус+ CBHE 2024 р. (онлайн)

9 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Інституту модернізації змісту освіти, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища, НМК ПТО у Київській області, НМЦ ПТО у Вінницькій області, Фахового коледжу “Універсум” КУБГ, НМЦ ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області, НМЦ ПТО у Львівській області (онлайн)

9 січня: Групова консультація по молоді і спорту для ГО “МОЛОДЬ. НАУКА. СПОРТ. ЗДОРОВИЙ РУХ УКРАЇНИ” (онлайн)

9 січня: Групова консультація для викладачів Західноукраїнського національного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

9 січня: Зустріч з Projector щодо ребрендингу НЕО в Україні (онлайн)

10 січня: Зустріч щодо співпраці у сфері VET з представниками Folkuniversitetet (Швеція) та МОН України (онлайн)

11 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Вищого професійного гірничо-будівельного училища (онлайн)

11 січня: Зустріч HERE team щодо діяльності на 2024 р. (онлайн)

11 січня: Вебінар для координаторів університетів-грантоутримувачів проєктів Еразмус+ напряму CBHE 2022-2023 рр. (онлайн)

11 січня: Групова консультація з можливостей Молоді для команди Advanced Software Solutions LLC (онлайн)

11 січня: Групова консультація з можливостей Молоді та Спорту для команди Федерації Стронгменів України (онлайн)

12 січня: Інтерв’ю для UNICEF Ukraine щодо можливостей Еразмус+ для молоді (онлайн)

12 січня: Участь у kick-off зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE DIGITRANS (онлайн)

12 січня: Групова консультація з можливостей Молоді для команди БО «100ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ Дніпровський регіон» (онлайн)

15 січня: Групова консультація для викладачів Національного університету «Дніпровська політехніка» з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

15 січня: Групова консультація для викладачів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

15 січня: Групова консультація щодо PIC&OID для команди Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука (онлайн)

15 січня: Групова консультація щодо можливостей у сфері спорту для команди ГО “Спортивний контекст” (онлайн)

16 січня: Участь у EUA webinar series – Toward Tirana 2024, the Bologna Process and developments in the EHEA (онлайн)

16 січня: Зустріч з Projector щодо ребрендингу НЕО в Україні (онлайн)

16 січня: Групова консультація для викладачів Національного авіаційного університету з реалізації проєкту: завершення проєкту та звітність за проєктом Жан Моне (онлайн)

16 січня: Групова консультація для викладачів Національного авіаційного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

16 січня: Групова консультація для викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

16 січня: Рекомендації Міністерства молоді та спорту України щодо участі в конкурсах Програми Еразмус+ на 2024 рік

16 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну (онлайн)

17 січня: Групова консультація для викладачів Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

17 січня: Групова консультація щодо можливостей Еразмус+ у сферах освіти та молоді для УАС (онлайн)

17 січня: Важливо для команд, які планують брати участь в конкурсах Еразмус+ у сферах молоді та спорту 2024 р.

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Вищого професійного училища № 42 м. Погребище (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Дніпровського технолого-економічного фахового коледжу (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників Маріупольського професійного ліцею сфери послуг і торгівлі (онлайн)

17 січня: Групова консультація напряму CBVET для представників ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» (онлайн)

19 січня: Участь в зустрічі консорціуму проєкту Еразмус+ CBHE DigiUni (онлайн)

22 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Сновського вище професійне училище лісового господарства (онлайн)

22 січня: Групова консультація щодо PIC&OID та можливостей у сфері молоді для команди Вінницької теріторіальної організацї ВФСТ “Колос” (онлайн)

22 січня: Групова консультація щодо PIC&OID та можливостей у сфері молоді для команди Спілки молодіжних організацій Вінниччини (онлайн)

22 січня: Групова консультація для викладачів Державного біотехнологічного університету, м. Харків з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

22 січня: Групова консультація для викладачів Київського національного університету будівництва та архітектури з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

23 січня: Групова консультація для викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

24 січня: Групова консультація для викладачів Національного авіаційного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

23-24 січня: Зустріч щодо відкриття eTwinning PLus в Україні (м. Брюссель)

24 січня: Зустріч з Національним Еразмус+ агентством в Австрії щодо проведення спільних заходів протягом 2024 р. (м. Брюссель)

24 січня: Участь у зустріч з партнерами DigiUni з заступником Міністра освіти й науки (онлайн)

23-25 січня: Участь у щорічній зустрічі NEO-ICP EACEA, Національний Еразмус+ офісів та Національних Еразмус+ Агентств (м. Брюссель)

24-25 січня: Участь у стартовій зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE Open4UA (онлайн/офлайн)

25 січня: Участь у координаційній зустрічі донорів з питань молодіжної політики та організації Молодіжного форуму 2024 (онлайн)

25 січня: Участь у вебінарі “Higher Education Leadership for Democracy, Sustainability and Social Justice” (онлайн)

25 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Сумського центру професійно-технічної освіти (онлайн)

25 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Вищого професійного училища №29 м. Львів (онлайн)

25 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Хомутецького фахового коледжу ПДАУ (онлайн)

25 січня: Участь у Дні молоді 2024 (онлайн)

26 cічня: Групова консультація напряму CBHE для представників КПІ імені Ігоря СІкорського (онлайн)

26 січня: Групова консультація щодо проєктів CBVET з представниками European Association of Institutes for Vocational Training (EVBB) (онлайн)

29 січня: групова консультація для викладачів Національного університету фізичного виховання і спорту України з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

29 січня – 2 лютого: Участь у VI Зимовій школі з європейських студій «Соціальна політика ЄС і політика згуртування: Розробка політик та імплементація»

30 січня: Участь у стартовій зустрічі проєкту Еразмус+ CBHE DigiFLEd (онлайн)

30 січня: Участь в Інформаційному дні Еразмус+: Спорт (м. Брюссель)

30 січня: Групова консультація для викладачів Хмельницького національного університету з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом Жан Моне (онлайн)

30 cічня: Групова консультація напряму CBVET для представників Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського (онлайн)

31 cічня: Групова консультація для представників Державного університету економіки і технологій з підготовки та подання проєктних заявок за напрямом CBHE(онлайн)

 

ЛЮТИЙ

1 лютого: Групова консультація для представників Національний університет «Києво-Могилянська академія» з підготовки проєктної заявки за напрямом CBHE LiberalArt (онлайн)

1 лютого: Групова консультація для представників Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського з підготовки проєктної заявки за напрямом CBHE Strand 3 (онлайн)

1 лютого: Участь у семінарі-навчанні керівників підрозділів, науково-педагогічних та педагогічних працівників НУБіП України (онлайн)

3 лютого: Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах Всеукраїнського форуму “Без питань” (м. Київ)

5 лютого: Групова консультація щодо PIC&OID для команди ГО “Асоціація рентген-лаборантів і радіологічних технологів” (онлайн)

5 лютого: Групова консультація щодо можливостей Еразмус+ у сферах молоді та спорту для команди Міністерства молоді та спорту України (онлайн)

5 лютого: Групова консультація для команди проєкту CBHE DigiUni (онлайн)

6 лютого: Групова консультація для команди проєкту CBHE DigiUni (онлайн)

5 лютого: Зустріч щодо співпраці у сфері VET з представниками Folkuniversitetet (Швеція) та МОН України (онлайн)

5 лютого: Групова консультація для представників Придніпровської державної академії будівництва та архітектури щодо проєкту CBHE BRIDGE (онлайн)

6 лютого: Групова консультація для представників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького щодо KA220 та CoVE (онлайн)

6 лютого: Групова консультація для представників Національного авіаційного університету щодо проєкту Erasmus Mundus Design Measures DIMSTE (онлайн)

6 лютого: Групова консультація з можливостей молоді для команди FREE ZONE NGO (онлайн)

6 лютого: Групова консультація з можливостей молоді для команди Advanced Software Solutions LLC (онлайн)

6-7 лютого: Участь в CBHE kick-off Meeting (online)

7 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Української асоціації маркетингу (онлайн)

7 лютого: Участь у European Universities II Coordinators’ meeting “Working together as an alliance” (м. Брюссель)

7 лютого: Групова консультація з координатором проєкту СВНЕ DigiUni – Київський національний університет імені Тараса Шевченка та з проєктним менеджером ЕАСЕА, щодо особливостей впровадження та звітування за проєктом відповідно до правил Програми ЄС Еразмус+ (онлайн)

7 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Донецького державного університету внутрішніх справ (онлайн)

7 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Львівського національного медичного університет імені Данила Галицького (онлайн)

7 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Національної академії Національної гвардії України (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу щодо можливостей ICM Рівненського державного гуманітарного університету (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу Національного університету оборони України (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з командою міжнародного відділу Ужгородської академії культури і мистецтв (онлайн)

8 лютого: Групова консультація з можливостей молоді для команди БО “Shakhtar Social” (онлайн)

8 лютого: Зустріч з командою Erasmus Student Network Ukraine та Українською асоціацією студентів щодо спільних кампаній на 2024 рік (онлайн)

8 лютого: Групова консультація напряму CBVET для представників Інституту модернізації змісту освіти та європейських партнерів з Хорватії, Іспанії та Італії (онлайн)

10 лютого: Участь у презентації результатів дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення» (онлайн/офлайн)

12 лютого: Зустріч з командою Національного агенства Еразмус+ в Австрії щодо спільного тренінгу для ЗВО України (онлайн)

14-15 лютого: Участь у Ukraine – National Peer Counselling Meeting (онлайн)

21 лютого: Зустріч з представниками Міністерства освіти і науки України та Folkuniversitetet (Швеція) (м. Київ)

22-23 лютого: Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Erasmus+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід» (м. Київ)

 

БЕРЕЗЕНЬ

Березень: Комунікація з проєктними командами університету щодо ситуації та можливостей допомоги

Березень: Комунікація з DG EAC, EACEA та міжнародними партнерами щодо ситуації в України та можливостей підтримки та співпраці

Березень: Публікація та оновлення інформації про доступні можливості для підтримки студентів і працівників закладів освіти на час війни

 

 

КВІТЕНЬ

 

 

ТРАВЕНЬ

Травень: #EuropeDay in Ukraine

 

ЧЕРВЕНЬ

Червень: Комунікація з проєктними командами університетів щодо ситуації та можливостей допомоги

 

 

ЛИПЕНЬ

Липень: Комунікація з проєктними командами університетів щодо ситуації та можливостей допомоги

Липень: Підготовка звіту про діяльність проєкту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда з реформування вищої освіти» в Україні» для подання в Міністерство освіти і науки України

 

 

СЕРПЕНЬ

Серпень: Консультації та робота з документацією

Серпень: Консультації командам-виконавцям проєктів Програми Еразмус+

Серпень: Оновлення матеріалів для виконавців проєктів та таблиць баз проєктів

 

ВЕРЕСЕНЬ

Вересень: Участь в межах Дня знань Херсонського державного університету (онлайн)”

 

 

ЖОВТЕНЬ

Жовтень: #ErasmusDays in Ukraine

 

ЛИСТОПАД

 

ГРУДЕНЬ

Грудень: Підготовка звітів про діяльність проєктів ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда з реформування вищої освіти» в Україні» для подання в Міністерство освіти і науки України та ЕАСЕА (Брюссель, Бельгія)

 

На постійній основі: проведення консультацій, зустрічей та інформаційних днів Еразмус+ щодо нових конкурсів; інформаційні сесії для ЗВО та інших організацій України за запитом (ZOOM, Skype тощо); тренінги з написання проєктів за всіма напрямами (КА1, КА2 (CBHE, VET), Жан Моне та ін.); семінари для представників міжнародних відділів ЗВО України; підтримка діяльності проектів Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти; проведення ярмарок проєктів; підтримка діяльності Національної команди експертів і заходів для ЗВО щодо запровадження положень нового Закону України «Про вищу освіту», інше.

 

План діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team) на 2024 р. – завантажити.

План заходів Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Попередня Корисні посилання та банери