Форум 29.0329 березня 2019 р. о 14.00 проектна команда Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» провелим форум з панельними дискусіями, що відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне – “Європейські моделі бізнесу: трансформація, гармонізація та стратегічна реалізація в Україні”.

Детальніше...

19 20.03.2019Щорічно Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції (aprei.com.ua) вже традиційно проводить спільно з провідними вітчизняними університетами конференції з євроінтеграційної тематики. Цьогоріч співорганізатором виступив Львівський національний університет імені Івана Франка, де 19 березня відбулась міжнародна науково-практичної конференції «Україна – Європейський Союз: від партнерства до асоціації», що була присвячена 25-річчю підписання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та ЄС. Конференція була організована у рамках реалізації у рамках проекту: “Enhanced visibility on European integration teaching and research” напряму ім. Жана Моне програми ЄС Еразмус+.

До організації конференції також долучились Українська асоціація міжнародного права та Національний офіс Еразмус+ в Україні. Цей академічний захід проводився у співпраці з ініціативою «Європейський парламент – до кампусу» та за підтримки програми Львівської міської ради «Львів науковий».

Детальніше...

0 qe3hxLiZdJxXP 8N Запрошуємо взяти участь у тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти, що пройде 30 березня 2019 р. в м. Харків, Харківський інститут фінансів КНТЕУ. Організатори заходу: Харківський інститут фінансів, Київського національного торговельно-економічного університету, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Національний фармацевтичний університет, Інститут вищої освіти НАПН України, Центр дослідження вищої освіти (Чеська республіка).

Детальніше...

напрол23-24 квітня 2019 р. в рамках Міжнародної Весняної Школи відбудеться МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ВИМІРИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ». Захід організовато командами проектів програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне Кафедра FoodPro (# 587488-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та Жан Моне Модуль EcoPro (# 574796-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE) у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні (проект ЄС).

Детальніше...

28 03 201928 березня 2019 р. в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбувся Спільний семінар Центру досконалості Жана Моне з європейських студій НаУКМА і Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій - Центру досконалості імені Жана Моне ЛНУ імені Івана Франка за участі Національного Еразмус+ Офісу в Україні «НА ШЛЯХУ ДО ДОСКОНАЛОСТІ: ЄВРОПЕЙСЬКІ СТУДІЇ В УКРАЇНІ» (STRIVING FOR EXCELLENCE: EUROPEAN STUDIES IN UKRAINE) за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Ця ініціатива зокрема була присвячена 30-річчю програми ім. Жана Моне.

Детальніше...

eduqasc3qaУ межах проектів ERASMUS+ EDUQAS «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО», ERASMUS+ C3QA «Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог», «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» Інституту вищої освіти НАПН України на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця 19 березня 2019 р.  буде проведено тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

Детальніше...

19 26 03 201919, 21, 26 та 28 березня 2019 р. пройшли тренінгові курси «Інтеграційні трансформації ЄС: напрями, динаміка, пріоритети» та «Досягнення та перспективи європейської інтеграції для України» в рамках реалізації проекту Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA).

Учасниками тренінгу були аспіранти та студенти 2-5 курсів різних спеціальностей КПІ імені Ігоря Сікорського, КНЕУ. В цілому, у тренінгах взяли участь близько 55 осіб.

Детальніше...