Screenshot 2022 04 19 110634Ми раді повідомити, що команда проєкту Жан Моне Кафедра «Кліматичне лідерство ЄС» EUCLead готова відновити навчання за курсом з Екологічної безпеки та кліматичної політики ЄС для магістрів та аспірантів. Сподіваємось, що ви зараз знаходитесь у доброму здоров'ї і безпеці і зможете приєднатися до нашого курсу.

Координатор проєкту Жан Моне «Кліматичне лідерство ЄС» EUCLead - Сумський національний аграрний університет.

Нові слухачі також можуть зареєструватися за посиланнямРеєстрація до 24.04.2022.

З розкладом можна ознайомитись на сайті проєкту за посиланням. Заняття проводитимуться в онлайн форматі через платформу Zoom за тим самим посиланням. Приєднатися до заняття також можна через веб-сайт проєкту за посиланням, натиснувши "Приєднатися до заняття".

Детальніше...

21.02.2022Що? Вебінар "Зелена педагогіка" (в межах проєкту CBHE "Розвиток спроможності університетів щодо ініціювання та участі у створенні кластерів на принципах інноваційності та сталості", UniClaD)

Коли? 21 лютого 2022 р.

Де? Онлайн (деталі підключення - у Програмі заходу)

Доповідачі: Клаус Карпф та Мікаель Холзвайсер (Університет сільського господарства та екології, Відень)

Програма заходу

ЖМ

Що? «Інноваційні технології в ланцюгах постачання повітряних вантажів»

Коли? 16 лютого 2022 р. о 10.00 год.

Де? Національний авіаційний університет (формат Zoom)

Цільова аудиторія: співробітники авіакомпаній, аеропортів, постачальників логістичних послуг, аспіранти, викладачі та всі зацікавлені особи.

Детальніше...

2.022 лютого 2022 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася установча нарада проєкту Еразмус+ за напрямом Модуль Жана Моне «Спільні політики ЄС: стратегії узгодження для України» (EUCPASU) 101047504 – EUCPASU – ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH. Зважаючи на карантинні обмеження, захід провели у змішаному форматі, а відтак більшість учасників долучилися до заходу онлайн за допомогою платформи MS Teams.

На зустрічі були присутні координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлана Шитікова, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Сергій Різник, декан факультету міжнародних відносин, Надзвичайний і Повноважний Посол України Маркіян Мальський, декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин та колектив виконавців проєкту. Модерувала зустріч керівниця Центру досконалості Жана Моне «Західноукраїнський дослідницький центр європейських студій» Оксана Головко-Гавришева, а також близько 15 учасників.

Детальніше...

17 21.2117–21 січня 2022 року відбулася міжнародна Зимова школа «Соціальні виміри Європейських студій» для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства, на яку зареєструвалось більше 500 учасників з більш ніж 20 університетів, а також шкіл та коледжів України. При цьому близько 300 учасників було одночасно на онлайн платформі Zoom.

Зимова Школа проводилася в рамках імплементації проєкту напряму Жана Моне «Кафедра Жана Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES) 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR та для підтримки сталості проєкту напряму Жана Моне Проєкт «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці із Національним Еразмус+ офісом в Україні (проєкт ЄС).

Детальніше...

17.1215–16 грудня 2021 року в НПУ ім. М. П. Драгоманова відбулася міжнародна науково-практична конференція «Європейські практики міжкультурного діалогу в освіті» для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства, на яку зареєструвалось більше 204 учасників з більш ніж 5 університетів, більш ніж 97 учасників в середньому було одночасно на онлайн платформі Zoom.

Конференція проводилася в рамках імплементації проєкту напряму Жан Моне «Кафедра Жан Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES) 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR та для підтримки сталості проєкту напряму Жан Моне Проєкт «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development» (EVDISD) 620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та у співпраці із Національним Еразмус+ офісом в Україні (проєкт ЄС).

Детальніше...

jean monnetЩо? Круглий стіл з питань підготовці фахівців-екологів для авіаційної галузі «Про необхідність ознайомлення під час навчання студентів-екологів з сучасною нормативно-технічною документацією з питань забезпечення екологічної безпеки авіаційної галузі».

Коли? 14 грудня 2021 року, 9.00 год.

Де? Он-лайн за посиланням.

Реєстрація для участі за посиланням.

Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат про участь у заході.

Перелік питань, обговорення яких заплановано на Круглому столі:
• Відповідність нормативно-правової бази (відповідно до навчальних програм дисциплін), що вивчають студенти, сучасним державним та міжнародним нормативним документами, що регламентують діяльність суб’єктів авіаційної діяльності;
• Акцентування уваги при підготовці на нові пріоритети у вимогах національних та європейських стандартів і стратегічних документів розвитку авіаційної галузі з екологічної безпеки. З окресленням перспектив гармонізації національних стандартів з європейськими (на прикладі домінантних екологічних чинників шуму та емісії);
• Здобуття досвіду з європейських підходів та рекомендованої практики ICAO до регулювання впливу авіапідприємств на довкілля та досягнення цілей сталої авіації.

Захід відбувся в межах виконання проєкту «European Integration of Environmental Standards for Civil Aviation in the Context of Sustainable Development» (621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE міжнародної програми Jean Monnet Modules Erasmus+).