Тренінг «Цифровізація як інструмент забезпечення національної безпеки в умовах розбудови економіки України після російсько-української війни» (15.10.2024 р., онлайн)

15 жовтня 2024 р. економічний факультет Запорізького національного університету провів  тренінг «Цифровізація як інструмент забезпечення національної безпеки в умовах розбудови економіки України після російсько-української війни».

Захід відбувся в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне 101085727 – EU-DIGITIZATION – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH «Digitalization of the economy in the context of the Covid-19 pandemic as a strategic platform for economic development of the state» / «Цифровізація економіки в умовах пандемії Сovid-19 як стратегічна платформа розвитку економіки держави».

До заходу долучилось близько ста учасників з різних університетів України: Держаний університет «Житомирська політехніка»; Литовський університет спорту; Національний університет «Львівська політехніка»; Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя; Хмельницький національний університет; Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу; Національний університет біоресурсів і природокористування України; Університет Миколаса Ромеріса (Литва); Полтавський університет економіки і торгівлі; Ізмаїльський державний гуманітарний університет; Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; Економічний університет у Катовіцах (Польща); Інститут розвитку міжнародної співпраці (Польща); Університет Туран (Казахстан); Ургенчеський державний університет (Узбекистан), а також представники Національного Еразмус+ офіс в Україні, Запорізької обласної державної адміністрації та ПАТ «Запоріжсталь».

Учасників тренінгу привітав Геннадій Васильчук, проректор з наукової роботи Запорізького національного університету, доктор історичних наук, професор, який зосередив увагу слухачів на міжнародній діяльності університету, зокрема на реалізації проєктів Програми ЄС Еразмус+, на важливості та актуальності тематики проєкту Жан Моне й на особливостях здійснення міжнародних заходів та забезпечення безпеки освітнього процесу в умовах війни.

Під час заходу з презентаціями виступили: ЄВТУШЕНКО М. С., заст. директора Департаменту фінансів Запорізької обласної державної адміністрації з темою: «Особливості використання цифрових технологій на рівні місцевих бюджетів Запорізької області», СВІТЛИЙ Д. О., канд. екон. наук, фінанс. директор ПП «Онікс-Софт» з темою:  «ABC-аналіз в управлінні товарообігом», БРУТЯН К. С., директорка Центру інтерактивн. розвитку «ARISTOCRAT», канд. екон. наук, доц., сертифікована бізнес-тренерка, коуч з фінанс. грамотності з темою: «Важливість фінансової грамотності для розвитку дітей дошкільного віку», ТУПІКОВА М. В., менеджерка мережі ресторанів  «Fat Cat»,  м. Прага (Чехія). Тема: «Використання та перспективи цифрових технологій у ресторанному бізнесі», БУГАЙ О. О., керівник відділу продажів в ІТ «Natife LLC» з темою: «Вплив IT сфери на економіку України в умовах війни», ЛОСЄВА Е. С., профорг економ. факультету ЗНУ, здобувачка ОП «Управління персоналом та економіка праці» з темою: «Електронна торгівля в Україні: практичні аспекти та перспективи розвитку в умовах війни», МОРГУНОВ С. В., заст. директора ТОВ «Запоріжпромграніт» з темою:  «Напрями цифрової трансформації будівельної галузі світу та України», ФОМЕНКО Владислав Станіславович, менеджер по організації роздрібної торгівлі ТОВ «Майстер Трейд  Сервіс» з темою «Використання інтернет-реклами як інструменту цифрового маркетингу в сфері торгівлі».

Учасники ознайомились з теоретичними та практичними аспектами реалізації європейського досвіду цифровізації як інструменту забезпечення національної безпеки в умовах розбудови економіки України після російсько-української війни.

Деталі про захід та презентації спікерів за посиланням.

Попередня Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ...