До уваги представників закладів вищої освіти, відповідальних за міжнародну діяльність

Шановні партнери – Еразмусівці!

Запрошуємо представників закладів вищої освіти, відповідальних за міжнародну діяльність, – керівників підрозділів міжнародної співпраці та інституційних координаторів Еразмус+ долучитися до створення бази контактних даних і Telegram ChatErasmusUA!

Ситуація в Україні, що постійно змінюється, та умови, в яких працюють сьогодні заклади вищої освіти, органи державної влади та інші організації, досить часто вимагають оперативного вирішення нагальних проблем щодо реалізації проєктів Еразмус+, участі в конкурсах, особливо проєктів з міжнародної академічної мобільності, тому забезпечення актуального зв’язку з Вами для прийняття своєчасних рішень і відповідної координації дій дуже важливе.

Адже зміни в проєктних командах закладів вищої освіти в умовах воєнного стану ускладнюють комунікацію та пошук дієвих і швидких способів вирішення індивідуальних та інституційних ситуацій, ефективної координації діяльності проєктів Еразмус+, подолання викликів і перепон, з якими сьогодні зіштовхуються як заклади вищої освіти, так і їх студенти і працівники в Україні та закордоном.

З метою запобігання непорозумінь і забезпечення ефективної комунікації закликаємо внести в базу НЕО відповідні контактні дані представників закладів вищої освіти, відповідальних за міжнародну діяльність, передусім керівників підрозділів міжнародної співпраці та інституційних координаторів Еразмус+.

Ці дані буде використано для долучення Вас до групи Telegram Chat та для оперативного спілкування в межах Програми ЄС Еразмус+, інформування про конкурси, події, пошук ідей та партнерів, шляхи рішення проблем і подолання перешкод, взаємного обміну інформацією між усіма учасниками тощо.

З огляду на відкритий формат файлу та автоматичне зберігання інформації у файлі під час внесення контактних даних просимо Вас:

  • уважно зважати на вже наявну інформацію у файлі;
  • не редагувати (не видаляти, не копіювати, не переносити тощо) інформацію, надану не Вами;
  • акуратно вносити свою інформацію відповідно до запропонованого формату (зокрема надавати назви закладів вищої освіти відповідно до Статуту / PIC).

Запрошуємо вносити та постійно оновлювати відповідну інформацію: файл за посиланням тут.

Контактна особа: Світлана ШИТІКОВА, Координаторка НЕО в Україні, +38050 596 60 45 (Viber, WhatsApp), office@erasmusplus.org.ua.

Дякуємо кожному за співпрацю, працюємо для Перемоги разом та будемо на постійному зв’язку!

Попередня Перша віртуальна зустріч-нарада мережі Національних експертів з реформування вищої освіти ...