23 українці виграли стипендії спільних магістерських програм Еразмус Мундус

23 українці переможців цьогорічного конкурсу 2023 року будуть навчатися на спільних магістерських програмах Еразмус Мундус у провідних університетах Європи в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Серед них 21 молода жінка та 2 чоловіків з Дніпра, Києва, Львова, Сум, Тернополя та Харкова.

Студенти з України розпочнуть своє навчання на Еразмус Мундус програмах вже восени цього року у відомих університетах Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Естонії, Італії, Португалії, Фінляндії, Франції, Чехії та Швеції. Основними предметними областями, які обрали наші студенти, є: електронне врядування, європейська політика та суспільство; глобальна безпека, мир і розвиток; астрофізика та космонавтика; фізика та аналітична хімія; хмарні обчислення та ІТ технології; дослідження та інновації у вищій освіті; кінотворчість і культурна спадщина.

Спільні магістерські програми Еразмус Мундус – це унікальні магістерські програми, що розроблені партнерством університетів мінімум з двох країн Європи, які надають гранти кандидатам з усього світу та покривають витрати на навчання, трансфери, візу, страхування, щомісячну стипендію в 1 000 євро тощо. Окрім основних освітніх програм, студенти отримують можливість відвідувати мовні курси, а також дізнатись більше про країни Європи, нові традиції та культури разом з одногрупниками з усього світу.

На сьогодні вже 381 український студент навчається на спільних магістерських програмах Еразмус Мундус з 2014 року – 367 магістрів та 14 аспірантів. Окрім освітньої місії, вони виконують ще одну важливу роль «амбасадорів», які сприяють і підтримують Україну в Європі, а при поверненні – сприятимуть розвитку та реформам у своїй державі.

Додатково: Еразмус+ – це Програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян Європейського Союзу та поза його межами у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма Еразмус+ підтримує навчальну мобільність, проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В межах Програми відкрито безліч можливостей для всіх груп населення та різних типів організацій.

Дізнайтеся більше про можливості отримання стипендій Еразмус Мундус за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся до Національного Еразмус+ офісу в Україні через сайт та сторінку у мережі Facebook.

За інформацією Представництва ЄС в Україні

Попередня Презентація можливостей співпраці з українськими організаціями в межах Еразмус+ на ...