Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат (10.08.2023 р., м. Львів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Форумі відповідального лідерства та волонтерства для дівчат, що відбудеться 10 серпня 2023 р. у м. Львів. Проєкт реалізується ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Офіційними партнерами імплементації проєкту є ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні, Американський дім у Львові, Національний університет «Львівська політехніка» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Економічна та екологічна кризи, пандемія, повномасштабне вторгнення Росії в Україну, безсонні ночі та дні, сповнені невизначеності та невідомості… Як з цим усім впоратись? Ба більше: як при цьому бути корисною та розвиватись не тільки самостійно, а й допомагати розвиватись своїй громаді та країні?

Відповідальне, ціннісно-орієнтоване лідерство та волонтерство – це новий тренд, який дає відповідь на попереднє запитання. Ти ще не з нами? Тоді ставай трендсетеркою вже зараз та долучайся до Форуму відповідального лідерства та волонтерства для дівчат 10-11 серпня 2023 у Львові!

У рамках події Ви дізнаєтесь:

  • чим відповідальне лідерство відрізняється від просто лідерства?
  • як можна долучитись до волонтерської діяльності, незважаючи на те, в якому куточку країни ти проживаєш, які ресурси та навички маєш?
  • яким чином розвинути свої навички завдяки програмам та проєктам Європейського Союзу?
  • як, турбуючись про інших, не забувати турбуватись про себе?

Окрім цього, Ви візьмете участь у майстер-класі з проєктного менеджменту та разом із командою однодумниць розробите власну ідею проєкту щодо розвитку молодіжного волонтерського руху в своїй громаді. І це ще не все: три ідеї, підготовлені в рамках форуму, отримають підтримку в реалізації від ГО «Жіноча Ліга».

Що? Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат

Коли? 10 серпня 2023 р. у м. Львів.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 20:00 27 липня 2023 за посиланням: https://forms.gle/5Bdxfp8DdYEnPqBYA

Для кого:

  • участь у форумі можуть взяти лише дівчата 14-17 років з усіх куточків України (витрати на проїзд, харчування та проживання покривають організатори)
  • загальна кількість учасниць: 50 осіб
  • для участі у події 10-11 серпня 2023 у Львові потрібно обов’язково відвідати підготовчу онлайн зустріч 29 липня 2023 та виконати креативне завдання
  • при відборі список учасниць буде формуватися відповідно до наступного принципу: 50% дівчат без значного попереднього досвіду участі у подібних подіях та волонтерстві, 50% дівчат з певним попереднім досвідом участі у подібних подіях та волонтерстві

Детальніше на сторінці заходу в мережі Facebook.

Попередня Національний Еразмус+ офіс в Україні взяли участь в місії української ...