Grant Holders’ Meeting Erasmus+ Capacity Building Higher Education 2023 (7-8.02.2023, онлайн)

7-8 лютого 2023 року команда НЕО в Україні долучилась до зустрічі представників команд-переможців конкурсу Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE) з країн-членів і партнерів Програми з координаторами проектів від Європейського виконавчого агентства з освіти та культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів і Національних агентств Еразмус+.

Головна мета заходу – ознайомити представників команд-переможців конкурсу 2022 року з правилами реалізації проектів CBHE, надати консультації з поточних питань та налагодити співпрацю між проектами та країнами, а також ознайомити з особливостями запровадження проєктів в різних країнах.

Питання поточного стану та майбутні перспективи розвитку потенціалу у вищій освіті; роль та відповідальність закладів вищої освіти; впровадження, моніторинг та управління фінансами проєктів CBHE, а також управління проєктами були висвітлені під час заходу.

Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА, а також члени команд-переможців проектів 2022 р. долучились до участі у заході.

Проведено зустрічі з представниками Європейського виконавчого агентства з освіти та культури, НЕО в Україні з командами проєктів, озвучено рекомендації щодо особливостей впровадження проєктів в Україні.

Команди-переможці з закладів вищої освіти України отримали рекомендації, набули інформаційних та практичних навичок щодо нових правил та особливостей реалізації проектів Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE), а також розбудували нові зв’язки з представниками офісів та агентств з метою подальшої синергії та підтримання успішного рівня впровадження Програми ЄС Еразмус+ для українських стейкхолдерів.

 

 

Попередня Участь у круглому столі в межах проєкту Еразмус+ Жан Моне ...