ІІ Міжнародна Онлайн-Школа Жана Моне «Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України» (03.03.2023 р., онлайн)

3 березня 2023 р., в онлайн форматі відбулася ІІ Міжнародна Онлайн-Школа Жана Моне «Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України». Захід був проведений Національним університетом харчових технологій у рамках проєктів програми ЄС Еразмус+ «Стратегія відновлюваної енергетики ЄС як дороговказ для України», «Політика та кращі практики Європейського Союзу з управління академічними проєктами» та «Центр Європейського Союзу Жана Моне з Циклічної та Зеленої Економіки».

До роботи Школи долучилося понад 180 учасників практично з усіх куточків України – учні випускних класів, вчителі дисциплін екологічного спрямування, здобувачі різних університетів, науковці, та представники громадськості.

У вітальному слові Світлана ШИТІКОВА, PhD, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні, зосередила увагу учасників на важливості Програми ЄС Еразмус+ для України, можливостях для шкільної освіти, поширенні європейських цінностей та забезпеченні якості результатів міжнародних проєктів.

З вітальними словами до учасників Школи також звернулися ректор університету, професор Олександр ШЕВЧЕНКО, деканка факультету біотехнології та екологічного контролю університету Наталія ГРЕГІРЧАК і завідувач кафедри екологічної безпеки та охорони праці Ігор ЯКИМЕНКО.

Прес-реліз підготовлено за матеріалами, опублікованими на веб-сайті Національного університету харчових технологій.

Попередня ІІ Міжнародна Онлайн-Школа Жана Моне «Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього ...