Інформаційний день «Можливості програми ЄС Еразмус+» для переміщених ВНЗ (14.09.17, м. Краматорськ)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Донбаською державною машинобудівною академією провели 14 вересня 2017 р. Інформаційний день «Можливості Програми ЄС Еразмус+» щодо отримання стипендій та співпраці з університетами Європи.

Запрошуємо до участі!

Захід відвідало 125 учасників від вищих навчальних закладаів: викладачі, адміністративний персонал, представники відділів міжнародних зв’язків, зацікавлених у міжнародній співпраці, а також студенти та випускники. 

Під час заходу для студентів (бакалавр, магістр, аспірант) та викладачів було презентовано можливості академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+, зокрема Міжнародну кредитну мобільність (короткостроковий обмін) та Ступеневу мобільність (повний курс навчання і викладання на магістратурідокторантурі). Для викладачів  та адміністративного персоналу ВНЗ, зацікавлених у реалізації проектів було надано презентації про структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі у конкурсах за напрямами: «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), «Жан Моне»; отримання рекомендацій з підготовки проектних заявок; визначитись з пріоритетами співпраці з університетами різних країн.

Користні матеріали та відео-презентація за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1415-mizhnarodnyy-informatsiynyy-den-prohramy-erazmus-dlya-vyshchykh-navchalnykh-zakladiv-151116-m-kyiv.html 

Щиро дякуємо всім за участь! 

Попередня Вітаємо переможців конкурсів програми ЄС Еразмус+ з Міжнародної кредитної мобільності ...