Інформаційний День Програми ЄС Еразмус+ у сферах молоді та спорту (19.12.23 р., онлайн)

19 грудня 2023 р. під егідою European Year of Skills 2023 Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти України, Національним агентством кваліфікацій України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейського корпусу солідарності та з іншими партнерами провели Інформаційний День Програми ЄС Еразмус+: можливості у сферах молоді та спорту.

У заході взяло участь понад 135 учасників з різних областей України: представники державних, приватних і громадських організацій, що працюють у сферах молоді та спорту.

ПРОГРАМА заходів – завантажити.

Ірина НОВАК, менеджерка Інформаційного центру Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності, у своїй презентації розповіла про можливості проєктів мобільності конкурсу 2024 рр. Еразмус+ у сфері молоді. Спікер зосередила увагу на можливостях молодіжних обмінів, обмінів для молодіжних працівників та проєктах молодіжної участі, зокрема на цілях напрямів, ключових актвиностях, вимогах до партнерств, дизайну проєктів та подальших особливостях їх впровадження.

Катерина ЖДАНОВА, менеджерка Національного Еразмус+ офісу в Україні, презентувала можливості проєктів співпраці у сферох молоді та спорту відкриті для України. Спікер презентувала напрями проєктів співпраці, розвитку потенціалу у сфері молоді та розвитку потенціалу у сфері спорту. Під час цієї сесії учасники дізнались про клчові відмінності цих напрямів, їх ключові цілі та завдання, пріоритети, вимоги до партнерств, ключові активності, конкурсу програму та дедлайни.

Наприкінці заходу спікери надали чіткі рекомендації щодо перших кроків участі в Програмі Еразмус+ для новачків та надали вичерпні відповіді на запитання від учасників.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ СПІКЕРІВ:

 

 

 

 

Попередня Інформаційний День Програми ЄС Еразмус+: можливості у сферах освіти, молоді ...