Інформаційний захід «Інфо-Дей» Програми Горизонт Європа у Львові (26-27.03.2024 р., м. Львів)

26-27 березня 2024 р. представник Національного Еразмус+ офісу в Україні взяла участь в інформаційному заході інформаційного заходу «Інфо-Дей» » з розповсюдження інформації для цільових груп у рамках виконання проєкту Офіс Горизонт Європа в Україні – HEOinUA у Львові. Протягом двох днів представники закладів вищої освіти, наукових установ, малого та середнього бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій дізнавалися про Рамкову програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», її можливості та переваги для українських учасників, особливості й практичні аспекти участі в ній.

Спікерами виступили представники Міністерства освіти і науки України, Європейської комісії, Національного фонду досліджень України, Офісів Горизонту Європа в різних країнах, Національний Еразмус+ офіс в Україні, інших програм міжнародної підтримки та проєктів, які функціонують у синергії з «Горизонт Європа», а також фахівці «Офісу Горизонт Європа в Україні».

Загалом у заходах взяли участь понад 250 осіб, які прийшли особисто й долучилися в онлайн-форматі. Подія викликала велике зацікавлення серед дослідників, які вже беруть участь у Програмі або зацікавлені в ній.

Під час інформаційного заходу Жанна ТАЛАНОВА, заступниця координаторки – менеджерка з аналітичної роботи Національного Еразмус+ офісу в Україні, координаторка Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE team), розповіла про забезпечення синергії проєктів Програми ЄС Еразмус+ і досліджень закладів вищої освіти, зокрема за Програмою ЄС Горизонт Європа.

Фотозвіт заходів міститься за посиланням.

Презентації спікерів – тут.

День 1: 26 березня 2024 р.

День 2: 27 березня 2024 р.

Підготовлено за матеріалами Офісу Горизонт Європа в Україні.

Попередня VІІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога ...