Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах молоді та спорту з керівництвом та командою дитячо-юнацьких та молодіжних клубів львівської міської територіальної громади (19.03.2024 р., м. Львів)

19 березня 2024 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні провели зустріч та презентацію можливостей Еразмус+ у сферах молоді та спорту для керівництва та команди дитячо-юнацьких та молодіжних клубів львівської міської територіальної громади.

Під час заходу Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ для активної молоді та молодіжних  організацій. Спікер презентувала Програму ЄС Еразмус+, ключові сфери, напрями та пріоритети, присвятивши увагу новим конкурсам з розвитку потенціалу молоді та спорту.

Під час презентації було надано чіткі рекомендації щодо реєстрації профілю організацій на ключових порталах Програми, пошуку конкурсів, особливостей заповнення аплікаційних форм, вимог до партнерств, підготовки додаткового пакету документів та очікуваних результатів. Додатково, спікер звернула увагу і на існуючих досвід співпраці українських та європейських партнерів задля розбудови нових консорціумів, вивчення досвіду та подальшої синергії.

Попередня Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сфері молоді для команди ...