Інфосесія щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для працівників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (22.03.2024 р., м. Хмельницький)

25 червня 2024 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні провели інфосесію щодо можливостей Програми Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту для працівників Хмельницької гуманітарно-педагогічної. До заходу приєдналось близько 40 учасників представників університету, які зацікавлені у нових можливостях співпраці з європейськими колегами в межах Еразмус+.

Під час заходу Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ на 2021-2027 рр., ключові напрями та пріоритети, перші кроки по роботі на порталах Програми, тощо. Спікер зосередила увагу на інституційній підготовці до нових конкурсів щодо створення мережі ініціативних груп для подання проєктних заявок за всіма напрямами з мобільності, проєктів співпраці та Жан Моне.

Учасники обговорили роботу з порталом НЕО, оглянули Programme Guide та перейшли до порталів для пошуку конкурсних програм. Зокрема, спікер наголосила на додаткових інструментах з пошуку партнерів та підготовці проєктних пропозицій.

Попередня Презентація можливостей Програми Еразмус+ у сферах молоді та Європейського корпусу ...