Координаційна зустріч представників Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+ (10-12.10.18, м. Брюссель)


10-12 жовтня 2018 р. (м. Брюссель, Бельгія) відбулась зустріч представників Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+.

зустріч команд складалася з двох частин:
10-11жовтня – внутрішня робота Еразмус+ офісів та команди ЕАСЕА щодо розвитку потенціалу команд, звітування щодо результатів за попередні роки, а також презентацію кращого досвіду за різними напрямками роботи в Програмі.
12 жовтня – зустріч Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+. Головна мета заходу полягала в презентації нових деталей участі країн та організацій у конкурсах 20198 року; презентації статистичних даних результатів конкурсу 2018 року; нововедення у можливості у сфері молоді – European Solidarity Corps.

Задля розбудови ноивх робочих звязків та синергії між командами, всі учасники отримали змогу відвідати воркшопи за тематиками: “Забезпечення якості у програмах обмінів у сфері вищої освіти: проблеми, виклики та шляхи вирішення”, “Синергія в рамках міжнародного виміру Програми Еразмус+”, “ЯК залучати новачків до конкурсів Програми Еразмус+?”, “Розбудова співпрці з Асоціацією випускниів Програми Еразмус+”.

У заході взяли участь понад 250 предстаників Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+ з більш ніж 60-ти країн світу. Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні отримали інструкції та набули інформаційних та практичних навичок щодо нових правил та особливостей конкурсів 2019 Програми Еразмус+, а також розбудували нові звязки з представниками офісів та агентств з метою подальшої синергії, представили успішний досвід співпраці з Представництвом ЄС в Україні та отримали рекомендації задля підтримання успішного рівня впровадження Програми Еразмус+ для українських стейкхолдерів.

Попередня Скайп-презентація Програми ЄС Еразмус+ у рамках тренінгу-семінару «Вікенд можливостей» (07.10.18, ...