Корисні матеріали для участі в конкурсі проектів “Підтримка ЄС для переміщених вищих навчальних закладів на сході України”


13 грудня 2018 року Представництво Європейського Союзу в Україні провели інформаційну зустріч щодо оголошеного конкурсу проектів “Підтримка ЄС для переміщених навчальних закладів на сході України”, номер конкурсу проектів: EuropeAid/161559/DD/ACT/UA. Інформаційна зустріч мала на меті представити умови конкурсу проектів та відповісти на можливі питання. Усі питання та відповіді з цієї інформаційної зустрічі будуть опубліковані на сайті EuropeAid разом з іншими документами щодо цього конкурсу (номер конкурсу 161559).

Кінцевий термін для подання концепцій проектних пропозицій на конкурс проектів “Підтримка ЄС для переміщених навчальних закладів на сході України” – 29 січня 2019 року. Концепції проектів потрібно подавати через онлайн систему PROSPECT. 

На першому єтапі – мають подаватися лише Annex AI Grant Application Form – Concept Note терміном до 29 січня. Після оцінки Concept Note, в разі, якщо пропозиція набрала необхідне число балів – мають подаватися повні пропозиції Annex A2 – Grant application form і всі решта документів, розміщених на сайті про конкурсу. Всю інформацію про цей конкурс проектів та подання заявок можна отримати з Інструкцій для заявників, що знаходяться на сайті EuropeAid (номер конкурсу 161559).
All call related information like – overall objective, specific objectives, priorities of the call, legal requirements, lots, etc.

Запрошуємо подивитись відеозапиc презентації (з 40-ї хвилини) про написання проектів на вищевказаний конкурс – Частина шоста шоукейсу «Культурні відносини України та ЄС: підсумки 2018 року», організованого Національним Бюро програми ЄС Креативна Європа в Україні за підтримки та у співпраці з European Union in Ukraine: Тетяна Шульга, Представництво ЄС в Україні.

Попередня Презентація Програми ЄС Еразмус+ у рамках конференції «Молодь та держава: ...