Літня школа для вчителів сфери шкільної освіти «Європейська якість навчання для кращої успішності учнів» (26.06 – 07.07.2023 р., онлайн/офлайн)

26 червня – 7 липня 2023 р., у м. Київ та в онлайн форматі було проведено Літню школу «Європейська якість навчання для кращої успішності учнів». Літню школу для вчителів сфери шкільної освіти організовано Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України у рамках проєкту Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне.

Захід відвідало 67 учасників – вчителів шкіл з різних регіонів України.

Літня школа – це Програма підвищення кваліфікації для вчителів сфери шкільної освіти. Мета Програми – використати досвід країн-членів Європейського Союзу, які є лідерами PISA (Programme for International Student Assessment, Програма міжнародного оцінювання учнів) для покращення успішності українських школярів. Обсяг та тривалість Програми – 90 годин/ 3 кредити ЄКТС. Форма навчання: дистанційна, синхронний і асинхронний компоненти. Навчання в трьох групах по 20-25 осіб. Фасилітаторами та тренерами виступають провідні фахівці Інституту педагогіки НАПН України. Про проєкт (etest.org.ua).

Менеджер напряму Жана Моне Національного Еразмус+ Офісу в Україні, Петро КРАЙНІК виступив з презентацією «Напрям Жан Моне Програми ЄС Еразмус+ в Україні» та розповів про можливості для вчителів сфери шкільної освіти в Програмі ЄС Еразмус+.

Учасники отримали інформацію про можливості для університетів та загальноосвітніх закладів України в межах напряму Жан Моне та про можливості Програми ЄС Еразмус+, а також  рекомендації щодо підготовки заявок та їх подання на участь у конкурсі Програми, щодо участі вчителів шкіл у Програмі Еразмус+.

Попередня Презентація в межах воркшопу проєкту Ерасмус+ CBHE PAGOSTE (06.07.2023, онлайн)