Матеріали на Семінар-Helpdesk для команд-виконавців проектів Темпус IV (5 і 6 конкурсів) – 16.11.16, Київ


16.11.2016. в рамках Національного тижня програми Еразмус+ в Україні, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Міністерство освіти і науки України, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) у співпраці з Представництвом ЄС в Україні та

організаційної підтримки Національного університету Києво-Могилянської академії, провели Cемінар-HelpDesk для українських команд-виконавців проектів Темпус IV.

Під час семінару виконавці проектів отримали інформацію з перших вуст – від Джулії МОРО та Ани РАМОН, проектних менеджерів ЕАСЕА-Брюссель, щодо підготовки фінансової звітності для подання до ЕАСЕА документації з відповідними підтверджуючими та супровідними документами. Учасники мали можливість обмінятись досвідом, отримати відповіді на запитання щодо особливостей роботи з документами, проведення аудиту тощо.

У заході взяли участь близько 50 учасників з вищих навчальних закладів партнерів з усієї України (Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Переяслав-Хмельницький, Покровськ, Полтава, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці): контактні особи від ВНЗ України, представники міжнародних відділів та інші залучені до виконання проектів, а також університету координатора проекту з Швеції.

Дякуємо всім проектним командам за активну участь! Запрошуємо звертатись за допомогою!

Презентація Ани Рамон і Джулії Моро, ЕАСЕА для учасників Фінансова документація для проектів Темпус IV (Джулія Моро)

Програма заходу (сторінка 7).Проект програми Національного тижня програми Еразмус+ в Україні (14-18 листопада 2016р.)

Корисні матеріали для виконавців проектів, шаблони, переклад матеріалів, інформація щодо особливостей національного законодавства та інші матеріали розміщено за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/tempus-iv/instruktsii.html

Попередня Презентації з Семінару «Розбудова потенціалу вищої освіти в Структурних проектах ...