Матеріали вебінару «Особливості виконання проєктів з мобільності під час війни та додаткові можливості підтримки працівників та студентів університетів» (30.03.22 р., онлайн)

Screenshot 2022 03 30 203005В межах допомоги Україні, Європейська Комісія надала можливість гнучкості впровадження проєктів з Міжнародної академічної мобільності КА107 для підтримки працівників та студентів закладів вищої освіти України.

30 березня 2022 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні провів вебінар «Особливості виконання проєктів з мобільності під час війни та додаткові можливості підтримки працівників та студентів університетів», що відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” та Erasmus Student Network Ukraine. У заході взяло участь понад 120 учасників – інституційних координаторів Еразмус+, керівників закладів та працівники, відповідальних за міжнародну співпрацю закладів вищої освіти з різних куточків України.

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

Щиро дякуємо всім за участь! Віримо в Україну в кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #StandWithUkraine #ErasmusJointForcesUA

Попередня Підтримка у сфері освіти і молоді України Європейським Союзом - ...