Міжнародний Інформаційний день Програми ЄС ЕРАЗМУС+ ДЛЯ ВНЗ (21.10.16, м.Львів)

21 жовтня 2016 р. у м. Львів, Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці із Львівським національним університетом імені Івана Франка провели Міжнародний Інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Захід відбувся за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні та підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Понад 150 учасників – представників вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ, громадських організацій, роботодавців та інших зацікавлених осіб у підготовці проектів задля модернізації вищої освіти, зібрались у Львівському національному університеті імені Івана Франка, щоб дізнатися про структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсі за напрямом Еразмус+ «Розвиток потенціалу вищої освіти»; ознайомитись із рекомендаціями з підготовки проектних заявок.

IMG 20161021 163432

Володимир МЕЛЬНИК, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка привітав присутніх міжнародного заходу, зазначивши важливу роль Програми Еразмус+ у розвитку інтернаціоналізації вищої освіти в Україні, важливості участі українських університетів у міжнародних програмах та розбудови міжнародного партнерства із європейськими та світовими університетами.

Презентації також провели представники Міністерства освіти і науки України, зокрема Анна НОВОСАД, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, висловивши сподівання на активну участь українських університетів, їх взаємодію з міжнародними партнерами та налагодження контактів, що сприятимуть підвищенню якості освіти в Україні. 

Представник Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Бельгія) Пійя ХАЙНАМАКІ ознайомила учасників з інформацію щодо міжнародного виміру ключових напрямків Програми Еразмус+, співробітництва задля інновацій та обміну кращим досвідом. Було надано рекомендації щодо активної участі університетів у проектах за усіма напрямами Програми Еразмус+.

Українські учасники заходу мали унікальну нагоду взяти активну участь у започаткуванні та поглибленні міжнародної співпраці із представнками університетів 19 країн та 12 Національних Еразмус+ офісів з таких країн: Азербайджан, Алжир, Бельгія, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Єгипет, Йорданія, Ліван, Палестина, Сирія, Туніс, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Чорногорія. Зарубіжні гості активно долучилися до обговорення спільних проектів із ВНЗ України у рамках Програми Еразмус+.

Програма заходу українською мовою: Програма_Інфодень_Львів_21.10.16

Agenda in English language:Agenda InfoDay_Lviv_2016

Керівництво до програми та матеріалами попереднього конкурсу – розділ Розвиток потенціалу вищої освіти, пріоритети залишаються на новий конкурс без змін: http://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/

Презентації:

Erasmus+_general

KA2_CBHE_15_09_2016

Piia Heinämäki – Call for proposals 2017 Erasmus+ Info Day, Lviv21.10.2016

Piia Heinämäki – Work together with European higher education institutions, Erasmus+ Info Day, Lviv 21.10.2016

NEO presentations for E+Info Day in Lviv

Щиро дякуємо всім учасникам за активну участь у заході!

Попередня Більше про Еразмус+ з випускниками EMA в Одесі, Києві та ...