Можливості співпраці у сферах молоді та спорту обговорили з представниками Київської ОДА (19.06.2023, м. Київ)

У Київській ОВА провели зустріч із представниками Програми ЄС ERASMUS+ та обговорили можливості міжнародної співпраці у сфері молоді та спорту.

У заході взяли участь 9 представників: заступники начальника КОВА Жанна Осипенко, Михайло Ємець, а також представники структурних підрозділів обласної адміністрації. Програму ERASMUS+ представляли менеджерка Національного офісу в Україні Катерина Жданова, директор Національного агентства в Португалії Луіз Альвес та асистент Національного агентства в Португалії Нуно Сантос.

Представники Програми ERASMUS+ розповіли про відкриті можливості співпраці та наголосили на конкурсах для фінансової підтримки для проєктів з розвитку потенціалу молодіжних організацій на Київщині. Крім того, йшлося про можливості отримання фінансування для ініціатив Київської області у сфері спорту.

Сторони домовилися про активну співпрацю в подальшому та участь у конкурсах для одержання молодіжних грантів.

Нагадаємо, заклади освіти Київської області вже беруть участь у Програмі Європейського Союзу ERASMUS+.

Довідково.

ERASMUS+ – програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Серед іншого, надає підтримку молодіжним організаціям, проєктам молодіжного обміну та ініціативам у сфері спорту для зміцнення міжнародного співробітництва та розвитку ключових компетентностей навчання впродовж життя.

За матеріалами КОДА

Попередня Програма ЄС Еразмус+ допомогла надрукувати підручники НУШ