Можливості від ЄС: ярмарок програм та проектів (30.05.18, м. Київ)


30 травня 2018 р. Представництво ЄС в Україні провело «Ярмарку можливостей від ЄС», залучивши до презентації Команду Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Семінар орієнтований на громадські організації та усіх тих, хто має донорську підтримку в рамках своїх проектів, зокрема європейську.

Окрема увага була приділена Європейському Союзу як найбільшому донору України у найрізноманітніших сферах (в тому числі культурних проектів та ініціатив, освітніх, наукових, бізнесових та багатьох інших можливостей) та його інтересу та очікуванням від такої підтримки. У семінарі узяли участь біля 100 представників різних організацій.

Менеджер НЕО в Україні Катерина ЖДАНОВА висвітлила індивідуальні можливості навчання та обмінів для студентів, випускників, викладачів в рамках Програми ЄС Еразмус+. Було надано чіткі рекомендації, покрокова інструкція як діяти в разі участі в конкурсі на отримання гранту, а також розглянуто загальний пакет документів та обговорено загальні тенденції серед учасників конкурсу.

Детальніше за посиланнями: http://internews.ua/2018/05/building-europe-kyiv/, https://www.facebook.com/events/575247852843817/

Попередня Семінар для національних експертів з реформування вищої освіти «Research-based teaching ...