Науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні» (26.06.18, м. Полтава)


26 червня 2018 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка спільно з Українським державним центром міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України відбувся науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні»

Участь у семінарі взяли більше 60 учасників: директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена ШАПОВАЛОВА, заступник начальника міграційної служби України в Полтавській області Микола ЯКИМЕНКО, ректор ПолтНТУ, професор Володимир ОНИЩЕНКО, представники закладів освіти Харкова, Черкас, Херсону та Полтавського регіону, а також іноземні студенти ПолтНТУ.

puet 2До заходу долучилася і менеджер Національного Еразмус+ офісу Іванна АТАМАНЧУК, яка відмітила великий попит іноземців до навчання у вишах України та висвітлила можливості навчання студентів за напрямами кредитної та ступеневої мобільності в рамках програми Еразмус+.

У ході семінару присутні також розглядали питання допомоги іноземним студентам і адаптації до умов навчання в Україні.

Підготовлено за матеріалами: http://pntu.edu.ua/news/seminar-u-poltntu.html 

Попередня Картки моніторингу проектів Міжнародної технічної допомоги ЄС