Обов’язкове подання карток моніторингу до Міністерства освіти і науки України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України всіх поточних проектів Темпус IV

Звертаємо увагу проектних команд, що обов’язково необхідно зареєструвати проект Темпус, як проект міжнародної технічної допомоги.

Нагадуємо проектним командам, незалежно від того зареєстровано проект Темпус чи ні, обов’язково подати картки піврічного моніторингу проектів.

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги (постанова КМУ від від 15.02.2002 №153, останні зміни від 28.08.2013) та з метою забезпечення поточного моніторингу реципієнти проектів міжнародної технічної допомоги мають подавати до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України один раз на півроку картку піврічного моніторингу проекту, складену за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку.

Катки моніторингу подаються з початку дії проекту, незалежно від того, коли проект був зареєстрований, чи не був зареєстрований. Подається одна картка від проекту, зазвичай координатором проекту в Україні, де прописуються заходи всіх реципієнтів.

Картки моніторингу за друге півріччя липень-грудень мають бути підписані, відскановані та надіслані до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до 10 січня на електронну адресу koshman@me.gov.ua з копією бенефіціарові в Міністерство освіти і науки o_kotova@mon.gov.ua та a_savina@mon.gov.ua та в Національний Еразмус+ офіс в Україні: office@erasmusplus.org.ua

Оригінали карток піврічного моніторингу в паперовому вигляді мають бути надіслані за контактами, що наведені нижче не пізніше 10 січня.

Згідно п. 25 Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, проекти мають подавати щорічний звіт щодо стану реалізації проекту (використовується Додаток 3 до Порядку картку щорічного моніторингу проекту,) до 1 лютого.

Для забезпечення  заключного моніторингу реципієнти в Україні подають до Мінекономрозвитку та в копії МОН і Національний  Еразмус+ офіс, (один на проект) про досягнуті результати згідно Додатку 6

Рекомендуємо підготувати і подати звіти і за попередні періоди діяльності проектів у разі якщо жодного разу не було подано звіт.

Ще раз нагадуємо про обовязковість реєстрації всіх проектів програми Темпус IV як проектів Міжнародної технічної допомоги.

Процедура описана в деталях:http://www.erasmusplus.org.ua/tempus-iv/instruktsii/194-obov-iazkove-podannia-kartok-pivrichnoho-monitorynhu-proektiv-shchorichnykh-zvitiv-ta-pidsumkovykh-zvitiv.html

Контактна інформація для надсилання звітів:

Майя Сергіївна Кошман, Відділ технічної допомоги ЄС, Департамент міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

вул.Грушевського 12/2, м.Київ, 01008

тел.: 226 – 20 – 66, факс: 272 – 54 – 72; email: koshman@me.gov.ua

Ольга Геральдівна Котова, Управління міжнародного співробітництва, Міністерства освіти і науки України

пр.Перемоги 10, м.Київ, 01135

тел.: 481-32-77; email: o_kotova@mon.gov.ua та копію a_savina@mon.gov.ua

Ще раз нагадуємо про обовязковість реєстрації всіх проектів програми Темпус IV як проектів Міжнародної технічної допомоги для користування пільгами.

Процедура описана в деталях: http://www.erasmusplus.org.ua/tempus-iv/instruktsii/193-derzhavna-reiestratsiia-proektiv-yevropeiskoho-soiuzu-v-ukraini-zvilnennia-vid-splaty-pdv-myta.html

Попередня Орієнтаційна зустріч для українських стипендіатів проектів Erasmus Mundus Action / ...