Орієнтаційна зустріч для українських стипендіатів магістерських програм Еразмус Мундус в рамках Програми ЄС Еразмус+ (11.08.2023 р., онлайн)

11 серпня 2023 р. Представництво Європейського Союзу в Україні провели онлайн орієнтаційну зустріч для українських стипендіатів спільних магістерських програм Еразмус Мундус в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Ця зустріч щорічно проводиться за ініціативи Представництва ЄС у тісній співпраці із Національним Еразмус+ офісом в Україні, Мережею студентів Еразмус+ (Erasmus Student Network – ESN) та Асоціацією випускників Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Association – EMA).

На зустрічі були присутні понад 15 переможців стипендій Еразмус Мундус конкурсу 2023 року. Вони мали нагоду поспілкуватися між собою, отримати корисні та практичні поради щодо життя та навчання в країнах, де будуть навчатись, від випускників програми та представників Посольств, зоrрема Австрії та Чеської Республіки.

Вікторія ДАВИДОВА, Радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, привітала переможців стипендіальних програм із перемогою у конкурсах на отримання стипендій для навчання у престижних університетах Європи, висловивши побажання успіхів та впевнення, що здобуті ними знання будуть вкрай необхідними для здійснення реформ та якісних змін в Україні на її шляху до європейської інтеграції.

Світлана ШИТІКОВА та Катерина ЖДАНОВА, Національний Еразмус+ офіс в Україні, провели презентацію учасникам щодо обов’язкових та важливих кроків у підготовці до навчання на спільних магістерських програмах Еразмус Мундус. Спікер також ознайомила стипендіатів із тими можливостями, які відкриваються перед ними під час навчання та після його завершення у рамках програм ЄС Еразмус+, а також з іншими можливостями фінансування академічної, міжуніверситетської та наукової діяльності. Крім того, спікер і учасники обговорили питання виїзду студентів закордон в умовах воєнного стану в Україні.

Презентація “Pre-departure Orientation Meeting 2023”

На завершення онлайн зустрічі переможці поспілкувались з Асоціацією випускників Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Association – EMA), які на власному досвіді розповіли про історії успіху та надали рекомендації щодо якісного перебування на навчання в Європі.

Попередня Виступ на зустрічі амбасадорів Study in USA (11.08.2023 р., м.Київ)