Перший Закордонний Інвестиційний Конгрес (31.10.2024 р., м. Київ)

31 жовтня 2024 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні взяла участь у панельній дискусії Першого Закордонного Інвестиційного Конгресу, що відбувся у м. Києві.

Програма заходу

Захід став важливою подією для зміцнення економічного партнерства із закордонним бізнесом та залучення інвестицій в Україну.

Конгрес об’єднав 110 учасників з 20 країн, ставши комунікаційним майданчиком для діалогу та обговорення майбутніх шляхів співпраці в процесі відновлення України.

У заході взяли участь представники міських громад з 26-ти великих міст України, посли, керівники економічних підрозділів 14-ти посольств, представники міжнародних фінансових інституцій, інвестори, 10 міжнародних бізнес-асоціацій та представники державних органів влади.

Своїми виступами поділилися 34 спікери з 12-ти країн, зокрема України, Німеччини, США, Чехії, Франції, Бразилії, Індії, Туреччини, Великої Британії, Польщі, Латвії, та Румунії.

Конгрес став новою постійно діючою міжнародною комунікаційною платформою для бізнесу, організацій роботодавців, представників закордонних ділових кіл, інвесторів, фінансових установ та організацій, приватних фондів, дипломатів та урядовців з різних країн, які зацікавлені в створенні рівних умов та прозорих правил для залучення іноземного капіталу з метою відновлення сталого економічного потенціалу України, забезпечення фінансової стійкості та підвищення конкурентоспроможності бізнесу.

Світлана ШИТІКОВА, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні, під час свого виступу на панельній дискусії “Рівні правила гри та верховенство права як ключ до залучення іноземного капіталу та приватних інвестицій у розвиток громад, домогосподарств та освіти” зосередила увагу на ключових аспектах створення сприятливого середовища для залучення іноземного капіталу. Спікерка наголосила, що стабільність інституцій, дотримання верховенства права та підтримка місцевих громад є основою для формування довіри іноземних інвесторів.

Окремо пані Світлана підкреслила роль програми Еразмус+ у сприянні модернізації освітньої системи України, що, в свою чергу, стимулює розвиток людського капіталу. Вона також поділилася успішними кейсами впровадження проєктів Еразмус+ в Україні, які демонструють, як освітні ініціативи можуть підтримувати розвиток громад та сприяти їх економічній спроможності.

Попередня Участь у навчальному заході «Практичні аспекти участі у Програмі “Горизонт ...