Підготовка до конкурсів Еразмус+. Написання проектів. 22.01.2015

22 січня 2015 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні у провів тренінг з підготовки до написання проектних заявок в рамках програми Еразмус +. Учасниками тренінгу стали переважно викладачі та співробітники Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, де й відбувався тренінг, а також представники Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Харківського національного університету імені Василя Каразіна, інші запрошені гості.
Під час тренінгу представники Національного Еразмус+ офісу: Світлана Шитікова, Світлана Бацюкова та Олена Оржель розповіли про найбільш цікавий для українських ВНЗ напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти», висвітлили деталі реєстрації на порталі учасників, розкрили правила підготовки проектної документації (електронної аплікаційної форми, логіко-структурної матриці, робочих пакетів та робочого плану).

Національний Еразмус+ офіс в Україні регулярно проводить подібні тренінги, що надають можливість його учасникам познайомитися, обмінятися досвідом та ідеями, знайти партнерів для подальшої співпраці. Даний тренінг ще раз підтвердив великий попит українських ВНЗ на проекти технічної допомоги, популярність освітніх програм Європейського Союзу в Україні.
Еразмус+ – це програма Європейського Союзу, розрахована на 2014 – 2020 роки; вона покликана позитивно вплинути на сектори освіти, професійної підготовки, молодіжної політики та спорту. Міжнародний вимір програми Еразмус+ дозволяє Україні брати участь у багатьох напрямах програми, включаючи «Розвиток потенціалу вищої освіти», «Жан Моне», «Підтримка реформ» та інші.

Попередня Щодо отримання коду PIC для аплікаційної форми