Початок проекту КА2: CBHE “UKROTHE” (5.02.2020, Київ-Дрогобич)


4-5 лютого 2020 року відбулась перша робоча зустріч (kick-off meeting) команди проекту UKROTHE (Erasmus+, CBHE) на базі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. Учасники проекту та цієї зустрічі це: Університет прикладних наук VIVES (Бельгія), Політехнічний університет в Порту (Португалія), Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (Україна), Придніпровська академія фізичної культури і спорту (Україна), Хмельницький національний університет (Україна). До проекту також залучені організації: “Oradea” (Бельгія-Румунія), “TAPAS” (Іспанія), Caritas Самбірсько-Дрогобицької єпархії (Україна), Реабілітаційний центр “Модричі” (Україна).

Мета проєкту UKROTHE – це опрацювання нової навчальної програми з ерготерапії. Цілі проєкту заплановано реалізувати протягом 2020-2022 років. Для досягнення нележної результативності планується залучення низки вітчизняних та європейських фахівців (теоретиків та практиків), студентство та громадськість.

До зустрічі долучилась координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА, яка в ході скайп-сесії роз’яснила правила реалізації, візуалізації та синергії проєктів, поширення інформації про проєкти, відповідальність університетів-грантоотримувачів перед ЄС.

Підготовлено з використанням матеріалів: http://dspu.edu.ua/news/u-drogobyckomu-universyteti-vidbulasya-persha-robocha-zustrich-komandy-proektu-ukrothe/ 

Попередня Подання СВНЕ, ІСМ, мобільність молоді, стратегічні партнерства, альянси ззнань та ...