Посібник із оглядом програм ЄС для України

Фонд Східна Європа (ФСЄ) розробила посібник «Огляд програм Європейського Союзу, доступних для заявників з України», щоб ознайомити українських проєктних менеджерів із широким спектром програм ЄС і допомогти з підготовкою конкурентоспроможних проєктних заявок до них.

Авторами видання є кандидат психологічних наук, експерт у сфері місцевого та регіонального розвитку Мирослав Кошелюк та докторка філософії з європейських студій та соціології Лаура Трофін.

Головна мета цього посібника – сприяти розвитку компетенцій серед місцевих та регіональних управлінців України та підвищувати їхню спроможність ефективно використовувати європейські ресурси для розвитку своїх громад.

Завантажити посібник «Огляд програм ЄС, доступних для заявників з України».

Документ охоплює широкий спектр програм, включаючи секторальні програми ЄС, програми міжрегіональної, транскордонної та транснаціональної співпраці та нові фінансові інструменти, спеціально розроблені для підтримки України.

Також у посібнику розглядаються особливості підготовки проєктних заявок та надаються рекомендації з пошуку актуальних конкурсів для залучення фінансування.

Посібник «Огляд програм ЄС, доступних для заявників з України» підготовлений у межах програми «Відновлення і стійкість», яка реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зміст цього видання не обов’язково відображає позицію Федерального уряду Німеччини, GIZ та Фонду Східна Європа. Розповсюджується безплатно.

Детальніше за посиланням.

Попередня Вебінар 2024 Erasmus+ Goes Digital (12.03.2024 р., онлайн)