Презентація Центру інноваційних освітніх технологій в рамках проєкту MOPED (13.03.2020, м. Київ)


13 березня 2020 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась презентація Центру інноваційних освітніх технологій (ICR), що функціонуватиме в рамках реалізації проєкту програми Еразмус+ «Модернізація вищої педагогічної освіти з використання інноваційних інструментів викладання (MoPED)». Центр обладнано за підтримки Європейської комісії та відкрито в Педагогічному інституті.

Актуальними завданнями Центру визначено: формування в учасників освітнього процесу цифрової, підприємницької компетентності, уміння навчатись упродовж життя; підготовка майбутніх учителів до впровадження концептуальних ідей Нової української школи в освітню практику початкової школи; здійснення методичної підтримки вчителів початкової школи через проведення педагогічних форумів, майстер-класів, тренінгів з використання обладнання для впровадження STEAM-освіти в навчальну практику.

З вітальним словом до присутніх звернулись: Віктор ОГНЕВ’ЮК, ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор; Ганна СТАРОСТЕНКО, заступник голови Київської міської державної адміністрації, Голова наглядової ради Київського університету імені Бориса Грінченка; Олена ФІДАНЯН, директор Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради; Лілія ГРИНЕВИЧ, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент; Наталія МОРЗЕ, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор, координатор проєкту.

Представники НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА та Жанна ТАЛАНОВА долучились до заходу. Роз’яснено правила реалізації, візуалізації та синергії проєктів, поширення інформації про проєкти, відповідальність університетів-грантоотримувачів перед ЄС.

Підготовлено з використанням матеріалів: https://kubg.edu.ua/prouniversitet/news/podiji/6400-prezentatsiia-tsentru-innovatsiinykh-osvitnikh-tekhnolohii-icr.html 

Попередня Запрошуємо долучитись до опитування від Національного Еразмус+ офісу в Україні