Презентація Еразмус+ в межах Форуму розвитку громадянського суспільства “ЩО ДАСТЬ НАМ СИЛУ” (05.12.23 р., м. Київ)

5 грудня 2023 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні приєдналась до Форуму розвитку громадянського суспільства “ЩО ДАСТЬ НАМ СИЛУ”, який проходив офлайн в місті Києві. Форум організований Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром, Асоціацією молодіжних працівників України у співпраці із Програмою ООН в Україні, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за фінансової підтримки Урядів Данії та Японії, Агентства США з міжнародного розвитку. До заходу приєдналось близько 2 350 учасників, які представляли активне студентство та молодіжні організації з різних міст України.

Під час заходу виступили понад 100 спікерів, було створено  16 синхронних локацій, провелено 7 панельних та інтерактивних дискусій, 21 освітня майстерня та дискусійна секція, 17 донорських презентацій, 15 майстер-класів, 6 партнерських виставок, і 1 читацький клуб.

В межах виставки можливостей від донорів Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджерка НЕО в Україні, презентувала можливості Програми Еразмус+ сфері молоді, ключові пріоритети, перші кроки для новачків та конкурси 2024 р. Спікер представила індивідуальні можливості для молоді та молодіжних прцівників з навчальної мобільності та можливості для їх організацій співпрацювати з партнерами з ЄС та інших країн світу. Під час консультацій було надано чіткі рекомендації щодо пошуку партнерів, особливостей напрямів, вимог до партнерств, підготовки пакету документів та очікуваних результатів.

Попередня Нові конкурси Програми ЄС Еразмус+ на 2024 рік на міжнародну ...