Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах EU Study Days (25.03.2024 р., онлайн)

25 березня 2024 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні провела презентацію індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус+ в межах вебінару EU Study Days. У заході взяло участь понад 35 учасників, які зацікавлені в програмах обмінів, розвитку мовних навичок та досвіді навчання закордоном.

Під час заходу Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ для активної молоді. Спікер представила індивідуальні можливості для студентів та працівників закладів освіти та нововведення Програми для українців на час війни. Також було презентовано додаткові освітні можливості від різних держав ЄС на підтримки активної молоді України. Під час презентації було надано чіткі рекомендації щодо пошуку можливостей, підготовки пакету документів та очікуваних результатів обмінів та навчання за спільними магістерськими програмами Еразмус Мундус. Після презентації спікер представила можливості молодіжних обмінів та участь у волонтерських проєктах як додаткові можливості Еразмус+ на літній період.

Наприкінці заходу учасники поспілкувались зі студентами, які поділились історіями як потрапити на програму обміну Еразмус+, який досвід отримали, та як власне наважились взяти участь.

Попередня Kick-off зустріч проєкту DigiUni – Open Ukrainian Initiative (25.03.2024 р., ...