Презентація індивідуальних можливостей Еразмус+ в межах Всеукраїнського форуму “Без питань” (03.02.2024 р., м. Київ)

3 лютого 2024 р. команда Національного Еразмус+ офісу в Україні долучились до Всеукраїнського форуму “Без питань” і провели презентацію з індивідуальних можливостей Програми ЄС Еразмус+ у сферах молоді та спорту. Форум стави на меті сформувати бачення молодіжних рад очима молоді з лав ЗСУ; посилити активну взаємодію та спільну роботу представників обласних молодіжних рад, учнівства та студентства; оновити типові документи обласних МКДО та підвищити рівень їх спроможності через взаємодію з партнерами та стейкхолдерами в умовах війни.

До Форуму приєдналось близько 50 учасників – представники обласних молодіжних консультативно-дорадчих органів з 22 областей України.

Під час заходу Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, провела презентацію можливостей Програми Еразмус+ для активної молоді та молодіжних  організацій. Спікер презентувала Програму ЄС Еразмус+, ключові сфери, напрями та пріоритети, присвятивши увагу новим конкурсам з розвитку потенціалу молоді та спорту.

Під час презентації було надано чіткі рекомендації щодо реєстрації профілю організацій на ключових порталах Програми, пошуку конкурсів, особливостей заповнення аплікаційних форм, вимог до партнерств, підготовки додаткового пакету документів та очікуваних результатів. Додатково, спікер звернула увагу і на існуючих досвід співпраці українських та європейських партнерів задля розбудови нових консорціумів, вивчення досвіду та подальшої синергії.

Наприкінці заходу учасники поспілкувались зі спікерами, поділились історіями успіху та досвідом, та отримали відповіді на свої запитання.

Попередня Project Nutshell - Інструментарій управління проєктами Еразмус+ КА2 для закладів ...