Презентація Програми Еразмус+ в рамках II Фестивалю освітнього лідерства “CLEVER” (22.09.18, м. Київ)


22 вересня 2018 р. у Київсьому університеті імені Бориса Грінченка пройшов IІ Фестиваль освітнього лідерства “CLEVER”. В його роботі взяли активну участь співробітники НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

В рамках фестивалю відбулась панельна дискусія «ЯК ВИКЛАДАЧ МОЖЕ ПІДГОТУВАТИ ФАХІВЦЯ ДО РИНКУ ПРАЦІ МАЙБУТНЬОГО» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів, а також 4-ри лінійки майстер-класів від тренерів-практиків: “Softskills – вимога сучасності”, “Освітні тренди у викладанні”, “Сучасні практики міжнародної діяльності викладача”, “Кращі практики від викладачів”. Також учасники мали змогу взяти участь у зустрічах зі спікерами – ведучими фахівцями освіти й науки. Під час фестивалю для учасників був створений  ПРОСТІР МОЖЛИВОСТЕЙ, що складався з презентацій таких програм як Еразмус+, DAAD, Institut français d’Ukraine та інші.  

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні представили Програми для різної цільової аудиторії, що була зацікавлена у грантах для освіти та молоді: від шкільних вчителів та учнів до викладачів та студентів. Зокрема, учасники отримали роздаткові матеріали щодо індивідуальних та організаційних можливостей в рамках Програми Еразмус+ та отримали вичерпні консультації відповідно до запиту. 

По завершенню учасники Фестивалю всі учасники отримали сертифікати.

Попередня Всі матеріали кластерного семінару для виконавців проектів Еразмус+: Розвиток потенціалу ...